Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor olyan történt veled,...

Mikor olyan történt veled, hogy valakivel majdnem karamboloztál, vagy közlekedési konfliktusod volt, és találkoztál utána az illetővel, akkor mi volt a reakciója?

Figyelt kérdés
Tehát ha előfordult már olyan, hogy valakivel majdnem karamboloztál vagy valamilyen közlekedési konfliktusod volt és nagy dudálás és vagy anyázás lett belőle, majd utána valahol találkoztál az illetővel, mi volt a reakciója?

2023. aug. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.


Volt egy 20 év körüli srác aki majdnem beletolt engem az árokba mert én a külső sávban mentem, és Ő is ki akart menni csak nem figyelt oda és húzta rám az autóját a visszapillantóink már majdnem összeértek szinte annyira közel volt, én meg kiüvöltöttem hogy "figyeljél már oda!!" Akkor kapcsolt mert visszarántotta a kormányt, majd mögém jött akkor húzódott jobbra és elkezdett nekem villogni meg mutogatni. Én azzal már nem foglalkoztam, nem vettem figyelembe mit pattog mentem a dolgomra tovább, picit lemaradt de leszartam.

Aztán megálltam tankolni és Ő is megállt mögöttem lévő kúton. Ránéztem de nem szóltam semmit, Ő is rám nézett de nem szólt semmit, úgy tett mintha mi sem történt volna. Nekem meg nem volt se időm, se kedvem azzal foglalkozni hogy picit elmagyarázzam neki hogy hogyan kell sávot váltani normálisan, meg hogy figyeljen már oda jobban. Persze Ő annyit sem mondott hogy "bocsi" meg semmi.

2023. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még velem ilyen, legalábbis nem tudok róla. Valószínűleg fel sem ismerném.
2023. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tripla büntetőfék, kiugrálás, “hova sietel?”


Igazából annyi történt , hogy a kan jött a belső sávban , én meg a külsőre soroltam be alárendelt útról, csak ő épp ekkor index nélkül ki akart sorolni a külsőbe. Ezt nem bírta a szervezete és a fent írt tüneteket produkálta

2023. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt hogy két sávos körforgalomban mentem a belső sávban, mellettem a külsőben jött egy lakóautó ami erősen húzta rám a kormányt, én már rég a macskakövön vágtam le a kanyart és igyekeztem lemaradni is tőle, de csak nekem jött a gyökér, úgy hogy becsapódott a jobb tükröm. Utána ugyanabban az áruházi parkolóban álltak meg ők is mint mi, az autómnak szerencsére nem lett semmi maradandó baja, az anyóson utazó simán csak kihajtotta a tükröt, ezért balhézni nem lett volna értelme, de egy középső ujjat villantottam a srácnak amikor a szemembe nézett, ő semmit nem reagált.
2023. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Merd bambán előre, mintha ott sem lennék. Nyilván tudta, hogy ő hibázott és feleslegesen izmozott
2023. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!