Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikertelen forgalmik után...

Sikertelen forgalmik után miért nem szeretnek az emberek PAV-ra menni?

Figyelt kérdés
nov. 29. 00:23
 1/10 A kérdező kommentje:
"szeretnek"
nov. 29. 00:23
 2/10 anonim válasza:
21%
Idegesíti őket, hogy pár takony vizsgáztató állandóan megbuktatja őket mindenféle hülyeségekért és a tetejébe még ilyen felesleges baromságokkal is terhelik őket.
nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Neked lenne kedved hozzá?
nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
#3 Nekem lenne. Sima multis melónál pszichonapon csináltak velünk konkrétan PÁV-teszteket, hogy hogy bírjuk a monotonitást meg ilyenek. Szerintem buli egy ilyen teszt.
nov. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem sikerül 2 év múlva ismételheti meg újból. Közben lejár a KRESZ és kezdheti elölről az egészet. Szerinted van olyan, aki szereti ezeket a kilátásokat?
nov. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Aki nem szereti és nem megy át annak ne is legyen jogosítványa.

AZ élet ettől sokall nehezebb és rizikósabb.

nov. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Kijavítottad a szeretnek szót szeretnek-re? 😂🤣🙈
nov. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Az 5 bukás után eleve romokban lehet az önbizalma az illetőnek. Szerintem is idegőrlő lehet, hogy még bizonygatnia is kell az alkalmasságát, úgy hogy már többszázezer Ft-ja benne áll, ketyeg a 2 év és szinte az összes ismerősének megvan a jogsija.
nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki 5x megbukik, akkor az oktatója is felelős lehet, mert akkor milyen minőségű oktatást biztosít?
nov. 29. 07:40
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván azért, mert akkora már 5x buktak, sok pénzük benne áll, és szeretnének már túllenni rajta, és nem még aggódni, hogy egyáltalán nem buknak-e el véglegesen.


De úgy hallottam, PÁV-on igazából reakcióidőt meg reflexet, és társait mérnek fel, tehát aki ezeken elcsúszik, annak tényleg nem kéne erőltetni a vezetést. Csak ugye mire valaki eljut ide, már kifizetett kb. fél millát, ez a probléma vele.

nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!