Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az Aral motorolajok valóban...

Az Aral motorolajok valóban vannak olyan jó minőségűek mint a Castrol olajok?

Figyelt kérdés
Tekintve hogy mind a kettő BP illetve az alapolajuk is az, mind a kettő nagyjából egyforma minőségű? Csak gondolom a Castrolnak nagyobb a presztízse azért drágább kicsivel.

dec. 23. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egy átlag autós soha a büdös életben nem fog különbséget észrevenni két olaj közt ha az megfelel az autógyár által kiadott előírásnak, innentől meg minden csak marketing. Castrol talán 20 éve egy nagy név volt, és a márkafanatikusok még mindig raggaszkodnak hozzá, de a többi olaj is ugyanúgy jó. Pl én most a kocsim váltójába Valvoline-t tettem, előtte viszont Castrol volt, amit csak azért cseréltem cirka 15 ezer kilométer után, hogy tudjam nem onnan szivárog az olaj. De a Valvoline-al jobb a váltásérzet, pedig azelőtt nagyon a Castrolt javasolták a VW konszernes kocsikba. Motorba meg simán jo nekem az A.Z.MT-is, azzal sincs gondom, meg azt legalább nem hamisítják 😁
dec. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már eléggé hit kérdése ez a motorolaj márka választás. Ha megfelel az előírásoknak és megbízható forrásból veszed, akkor mehet bele. Amit én még figyelni szoktam, hogy teljesen szintetikus legyen, de ez csak az én tökéletességre való törekvésem, hogy minél többet bírja a motor alattam. Ugyanis a teljesen szintetikus olaj védi a legjobban a motort és tartja a legjobban a tulajdonságait az idő teltével. Ha valaki betartja a 10 ezer km/1 évet, akkor nem annyira számít, de én szeretem a legjobbat adni az autómnak.
dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!