Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik adatbázis lopott...

Létezik adatbázis lopott kerékpárokról?

Figyelt kérdés
Használt kerékpárt vennék és szeretném elkerülni hogy lopott legyen. Létezik valamilyen adatbázis ahol le lehet kérdezni a kiszemelt példányt vázszám alapján?

jan. 9. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan elérhető nincs. Arra figyelj, hogy kulturált környezet legyen, ne Lakatos Rikárdó Ronáldó féle emberektől vedd, és akkor nem valószínű, hogy lopott legyen - rajtuk kívül más nem igazán tol el biciklit...
jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha besétálok a rendőrségre és ott megkérdezem, hogy az adott kerékpárral kapcsolatban kaptak-e bármilyen bejelentést? Szóba állnának velem?
jan. 9. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Persze, nem az összes bringa van regisztrálva.

jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan az érdekelne csak, hogy az adott kerékpárt "keresik"-e, mint lopott kerékpárt, vagy jelentették-e. Gondolom ha valakinek ellopják a nagy értékű bringáját, csak tesz bejelentést a rendőrségen.
jan. 9. 13:10
 5/8 anonim válasza:

"Gondolom ha valakinek ellopják a nagy értékű bringáját, csak tesz bejelentést a rendőrségen."


Megteszi, és a rendőrség természetesen nagy ívben tesz rá. Nem fognak ilyen dolgokkal foglalkozni, nem ezért kapják a fizetést.

(én is jártam így, megtettem a feljelentést, még annyit sem mondtak x idő után, hogy bizonyítékok hiányában az eljárást felfüggesztettük)

jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Ez sajnálatos, de nem az volt a kérdés, hogy foglalkoznak-e vele, hanem hogy lekérdezhető-e hogy bejelentette-e valaki az ellopását.
jan. 13. 18:28
 7/8 anonim válasza:
Arra akartam utalni, hogy szerintem annyira sem foglalkoznak ezzel, hogy adatbázist vezessenek.
jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor az is sajnálatos.
jan. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!