Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veletek fordult már elő, hogy...

Veletek fordult már elő, hogy autóvezetés közben beindultatok egy zenére, és majdnem baleset lett a vége? Többi lent.

Figyelt kérdés

Leírom a példámat hogy érthető legyen. Nem régen találtam egy zenét ami nagyon megtetszett, annyira hogy a kocsiban üvöltetni kezdtem és elfeledkeztem magamról közben, padlóig ment a gázpedál, csak azt vettem észre hogy már 190en van az óra, és majdnem telibe vertem az előttem lévőt.. veletek fordult már elő hasonló dolog, hasonló okból?

Itt a "bűnös": https://www.youtube.com/watch?v=0OoHd8SLBfE



jan. 11. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Napi szinten.
jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen soha, pedig én is szeretem bömböltetni az autóban a Running Wild-ot. :D
jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem vagyok fogyatékos.
jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok retardált és nem, nem kattintok a youtube videó linkjére.
jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére kellő intelligenciával rendelkezem és el tudom választani a zenét a vezetéstől.
jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így nem, pedig nálam az idő nagy részében eurobeat szól. De van eszem, és csak úgy és ott szórakozok, ahol magamon kívül senki másban nem tehetek kárt.
jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szolovjov ***** válasza:
Nem volt ilyen, mivel sosem szól zene az autómban. Én a vezetésre figyelek.
jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább áramot vezess...
jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!