Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kért már valaki Carverticaltol...

Kért már valaki Carverticaltol autó előélet jelentést?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a tulajdonosváltás időpontja szerepel-e a lekérdezésben. Nem akarnék kiadni feleslegesen 10.000ftot ha nem tudom meg amit szeretnék.

Segítő válaszokat köszönöm!



#Tulajdonos váltás időpontja
jan. 22. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Átverés az oldal, Becsületesnepper beszél róla sokat. Mellesleg pedig nem kmt kell venni, hanem állapotot.
jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor bejött, akkor lekértem a saját Magyarországon újonnan üzembehelyezett kocsimat, és még csak annyit se mutatott mint az ingyenes járműszolgáltatási platform.
jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a tulajdonosváltás időpontja sosem kerül napvilágra. Pedig ez fontos lett volna nekem. Esetleg kormánya kormanyablakban tudnék utána érdeklődni?
jan. 22. 17:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 22. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Jszp-n az eredetvizsgák dátuma sejteti.
jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyebár tulajdonosváltásnál általában kell eredetvizsga.
jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, akkor a JSZP-n, az eredetiségvizsga közeli kilométeróraállást az okmanyiroda (is) jegyzi be átíráskor, az adásvételiről.
jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen!
jan. 23. 02:39
 10/13 A kérdező kommentje:
Megneztem amit a JSZP rögzített. De ott azt írja,hogy a "járműhöz nem tartoznak származásellenőrzési és eredetiségvizsgálati adatok. Pedig tudom hogy átiratta az autóját. Láttam régebben a forgalmit és saját nevén volt az autó. Most is kaptam róla fenymasolatot egy bírósági papír miatt amit beadott azon viszont már a tulajdonos.
jan. 23. 03:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!