Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány mennyire nehéz?

Jogosítvány mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Szeretném letenni a jogsit,de eléggé félek tőle..

Nekem nem volt lehetőségem,hogy apám kivigyen a mezőre aztán "nyomd a gázt lányom!"

Tehát volán mögött még sosem ültem.

Nem akarok bamba kuka lenni de kell a jogsi!



jan. 31. 17:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Hat ha felsz tole akkor ne akarj autot vezetni
jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
28 gramm
jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hat de akarok :)
jan. 31. 17:29
 4/28 anonim válasza:
100%
Nem vészes annyira. A kreszt megtanulod, utana az autóban meg ott lesz az oktató, ő majd segít mindenben. Persze sok dolog lesz ami miatt szól majd az elején, de ilyen eh.
jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Minden nyolc általánost végzett nem napon barnult egyénnek van jogosítványa. Hozzájuk képest hogy érzed, tanulékony vagy?
jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy utolsó írja, elég hozzá 8 általános. Vágj bele, ha nincs anyagi oka. Azért van az oktató, hogy megtanítson.
jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%
Én azt látom az ismerőseim között, hogy aki így indult neki, hogy még sose ült volán mögött, annak a 30 óra vezetés a legritkább esetben elég, olyan 60-90 óra szokott lenni az átlagos.
jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A Kresz-vizsga egyszerű, a gyakorlathoz pedig, ahogy a fenti is írta, annyi órát kell venni, amíg nem megy tökéletesen és magabiztosan a vezetés. Egy jó oktató tudja, mikor engedhet téged ki önállóan a forgalomba.
jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Milyen valaszra szamitasz?


En 1992-ben osszesen 20 (!) orat vezettem, plusz a vizsga 1 oraja. Kezivaltos, bazi nehezen tekerheto kormanyu Ladan, es elsore meglett. Rutinvizsgaval, forgalmi vizsgaval, mindennel egyutt. Elotte soha nem vezettem autot, mert bar volt, a szuleim nem engedtek hogy akarhol is gyakoroljak.


Ebbol milyen kovetkeztetest vonsz le?

jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

Szerencséd volt

92-be 3 oldal volt a kresz, most 80

jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!