Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán parkolásnál...

Forgalmi vizsgán parkolásnál mitől lehet instant bukás?

Figyelt kérdés
a padkázást tudom, ezen kívűl van valami más amit ha elrontok akkor egyből bukok?
febr. 5. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapubejáróba, rokkanthelyre, vagy tilosba parkolsz.
febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem azért buktattak meg, mert túl közel álltam a padkához. Nem vertem le, nem mentem rá, csak szerintük közel voltam... :(
febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha távol állsz az is lehet probléma,vagy index elmulasztása.
febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet javítani, korrigálni, de közben a KRESZ szabályokat be kell tartani (nem tilos, irányjelzés, amikor az szükséges, stb).

Az baj, ha három próbálkozás után sem sikerül megfelelően leparkolni, és az azonnali bukást jelentő hibák között ott van, hogy "várakozás céljából történő megálláshoz a rögzítőfékkel nem rögzíti a járművet"

Vagyis csak a kézifék behúzása után jelezd, hogy a feladat kész... és a megfelelő távolságok legyenek meg (pl megbuktathat azért, mert ráálltál a parkolóhelyet jelző vonalra)

febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tükörből kezded el a tolatást, és nem nézel hátra, azonnal vége. Elmarad a hely keresésekor az index. Nekigurulsz a padkának. Nincs meg az ajtónyitásnyi távolság. Nem tudnának kiszállni az utasok és te rögzit üres állapotba teszed a kocsit ahelyett, hogy korrigálnál. Parkolóhelyről való kiálláskor elmarad az index.
febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!