Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki lehet-e online fizetni a...

Ki lehet-e online fizetni a román útdíj büntetést?

Figyelt kérdés
Elfelejtettünk útdíj matricát vásárolni és hazafelé a határon kaptunk egy 275 lei értékű papiros büntetést. Lehetséges online kifizetni? Ha igen akkor tudtok küldeni ezzel kapcsolatosan valami hasznos linket? Több számot is hívtam, de nem szeretnek se angolul se magyarul beszélni...

febr. 6. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mi van a papíron?
febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy ilyen papírt kaptam a személyes adataimmal(a linken található csak egy példa): [link]

Kézzel írták, így a nagy része olvashatatlan.

Felírták az adataimat és az autó rendszámát.

febr. 6. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez vonatkozik a te esetedre is.

[link]

febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt le van írva, hogyan lehet befizetni.

febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Az átutalás után küldenek valami visszaigazolást vagy valahol ellenőrízhetem, hogy törölték a bírságot? Vagy simán nyomtassam ki az utalásról a bizonylatot, tűzzem hozzá a bírsághoz és tartsam az autóban?

febr. 7. 08:28
 6/6 bazaltkaroly ***** válasza:
Tűzd hozzá a biztonság kedvéért, és ments el egy példányt magadnak. Elméletileg látni fogják, ha jól utaltál, de ha mégis elkavarnák, akkor fel tudod mutatni, hogy elutaltad.
febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!