Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valahol meg lehet nézni...

Valahol meg lehet nézni online, hogy van-e gyorshajtás miatti büntetésem?

Figyelt kérdés

Be szoktam tartani a sebességet általában, de nemrég a két autópályát összekötő útnál haladtam a forgalommal, 60-s tábla és láttam, hogy mértek amikor észleltem 65-nel járt a mutató, ezért még nem büntetnek, de nem tudom, hogy előtte mennyi volt, mert már lassítottunk.


Lehet megúszon lehet nem, nem is ez a lényeg, hanem hogy honnét lehet megtudni, hogy megbűntettek vagy nem? Tudom küldik postán a levelet, de albérletben lakom a bejelentett lakcímen meg szüleimnél van, velük nem beszélek, összes odaérkező levelemet kidobják.

Szóval levélről azt sem fogom tudni, hogy érkezett, sem a felszólítóról, onnan fogom megtudni, amikor a rendőrök elkapnak, mert körözés van ellenem, amiért nem jelentkeztem leülni a be nem fizetett összeget.

Ezt szeretném elkerülni, van valami módja? Online megnézhető valahol vagy van valami nyoma?

Még sosem büntettek meg legalábbis nem tudok róla, így nem tudom, hogy jelenik meg.

De egy kollégám mesélte, hogy egy fogyatékos ismerőse lázongott és nem akart fizetni és cserébe érkezett a behívoja a börtönbe, ha nem jelenik meg körözést adnak ki ellene. Végül ő befizette gyorsan, így nem kellett leülnie, de én meg fizetnék, ha tudnam, hogy kell.



2021. márc. 15. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak levélből.. ha te felelőséged h a leveleidet megkapd..Most ha NAV-tol vagy barhonnan kapsz levelet az is megy a kukaba, akkor akar adosagod is lehet barmi
2021. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez most komoly? változtasd meg akkor a lakcímedet, ennyire egyszerű... gyorsabb, olcsóbb mint egy be nem fizetett bírság miatt még többet fizetni. ha nem fizeted be, először még több lesz a büntetés, utána pedig rendőr fog keresni, ha nem talál a címeden akkor körözni fognak :) Megéri?
2021. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Albérletbe nem engednek bejelentkezni. Szóval nincs hova.
2021. márc. 15. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!