Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha én kimegyek egy összetákolt...

Ha én kimegyek egy összetákolt 4 kerekű biciklivel rendőrök mit tudnak szólni?

Figyelt kérdés
Ha motort gányolok rá akkor jogsimat (AM) is elvehetik?

márc. 11. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a motor teljesítménye, illetve a bicikli végsebessége alapján SMKP besorolás alá tartozik, akkor kell lennie alvázszámnak és kötelező biztosításnak. Ha ezek nincsenek, akkor az bizony kemény bünti lehet. Ha nem SMKP, akkor nem kell rá semmi, lehet nyugodtan használni bármiféle irat nélkül (lásd: elektromos biciklik).
márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
márc. 11. 12:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki más is robbanómotort akarna rakni biciklire akkor szólok hogy kicsit utánanéztem, és azt a helyzet hogyha magától el tudja hajtani a motor a kerékpárt emberi rásegítés nélkül akkor smkp-nak minősül.
márc. 11. 12:05
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Valóban volt erről szó, de akkor ez elektromos biciklik, vagy a rokkant kocsik is ki lennének tiltva az utakról.
márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!