Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mától (2011 01 01. ) Nem...

Mától (2011 01 01. ) Nem kötelező járni KRESZ oktatásra?

Figyelt kérdés
Csak a vizsgára kell bemenni?
2011. jan. 1. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos. Egyre több lesz az olyan ember az utakon, akik csak a teszt kérdéseket ismerik, a szabályokat nem.
2011. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem is tudtam.

Mintha eddig másként lett volna...


Ugyan úgy leszarták az eladáson az anyagot, majd begyakorolták a programot és elmentek vizsgázni, csak az a különbség, hogy mostmár nem kell kifizetni 10k Ftot egy felesleges oktatásért, amikor ott a tankönyv.


Aki akarja az úgyis megfogja tanulni, aki vezet, mert gondolom mkinek van a rokonságban/ismerősök között olyan, aki tud autót vezetni, attól megtudja kérdezni a dolgokat.

2011. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De ez hogy működik a gyakorlatban?

Hogy kapom meg a vizsgafeladatokat?

Ezzel alaposan vissza lehet élni-nem? Sokan kinézik majd a megoldásokat kinézik a kreszkönyvből..-vagy nem?


Bocsi a hülye kérdésekért, de én még csak az idén készülök letenni a jogsit, úgyhogy nagyon érdekel a dolog.:P

2011. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

bocs

2x írtam a kinéziket:P

2011. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én tavaly tettem le a jogsit, de gondolom most is úgy van még.

Volt rendes oktatás, az elején, amikor befizettem a pénzt, kaptam egy cd-t a gyakorló feladatokkal. A tankönyvet nem is volt, muszáj megvenni, talán 1 ember vette meg. Rendesen leadták az anyagot, jegyzeteltem, odafigyeltem.. Nagyon kevesen mennének át, ha nem lenne cd. Olyan röhejes az egész, hogy pontosan ugyanaz a program volt a vizsgán is. Ugyanolyan ránézettre, és a kérdések, válaszok is ugyanazok voltak, ugyanolyan sorrendben. Volt kérdés, aminél nem is tudtam pontosan a választ, csak a gyakorlásból megmaradt emlék miatt nyomtam rá. Most megcsinálom a programot 55 pont körüli lesz, a szüleim, akik már vagy 30 éve vezetnek balesetmentesen nekik is annyi lesz. Szóval ez a program úgy sz*r ahogy van. Nem is kreszből vizsgázol, hanem, hogy milyen jó a memóriád kb. Tankönyvem nem is volt, aztán forgalmi előtt mondta az oktató, szerezzek be egyet, és nézzem át, elolvastam az egészet, sok mindent tudtam, és csak elmélyítette a memóriámban, de egy-két új dolgot is találtam benne. Szóval akármennyire tudod a kreszt, egy hétvége alatt lazán kiolvasod a könyvet, nem árt..

2011. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
már megint terjednek a hülye internetes pletykák. ez egyáltalán nem igaz
2011. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

14:03!

de igen, igaz!

Hivatalos források is igazolják.

2011. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tényleg?

úgy tudtam, hogy csak tervbe vették. de akkor ok.

2011. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sajnos igaza hír.Szerintem ezt nem kellett volna behozni Magyarországra mert így is a jogosítvánnyal rendelkezők fele nem tud vezetni mert hülye hozzá!
2011. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most mit sírtok?

Eddig sem volt kötelező bejárni, csak papíron...

Szobatársam tavaly csinálta meg, pé-szo-vas volt a tanfolyam asszem 3 hétig. Ő ezeken a napokon otthon volt Szombathelyen.

Megkérdezte baj-e ha nem jár be? Azt mondták, hát majd odaírják mindig a jelenléti ívre.

Egy órán nem volt bent...

2011. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!