Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán mikor fék...

Forgalmi vizsgán mikor fék próbát csinálok indulás előtt azt járó motorral kell végrehajtani?

Figyelt kérdés
Továbbá szóljak a vizsgabiztosnak hogy most azt következik. ( nehogy azt higgye hogy bénázok)
2011. ápr. 24. 10:34
 1/5 A kérdező kommentje:
és mennyire guruljak el a kocsival ??
2011. ápr. 24. 10:35
 2/5 anonim válasza:

Járó motorral szokás. Egyébként másképp érzed a pedált, jóval keményebbnek (a fékrásegítés hiánya miatt).


Nem gurulni. Csak álló kocsinál lenyomod a pedált és azt nézed, hogy rugalmasan pattog-e (buborék a fékkörben) vagy lenyomódik a padlóig (ereszt a fékkör). Egyébként a padló előtt egyharmadnál szilárdan meg kell állnia.

2011. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nálunk 2x kellett egyszer amikor a "napi elindulás előtt" leellenőrzöd a lámpákat a gumikat meg a féket is (benyomod álló motornál), aztán mikor elindultam kiálltam a parkolóból mentem 5 métert és lefékeztem teljesen, aztán mentem ki forgalomba.
2011. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondod fékpróba következik: gurulsz a kocsival másfél 2 métert és megállsz, mondod a fékek megfelelők aztán sok sikert a többi részéhez..
2011. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor túl vagy ez elméleti részen és már csak a fék próba van hátra akkor mindig legyél indulásra kész és mond hogy most csinálsz egy fékpróbát szépen lassan elindulsz és finoman fékezve megállítod az autót, úgy hogy lehetőleg ne fejelje le az ülésed. Kérd meg az oktatódat hogy ezt is vegyétek át órákon hogy ne ezen múljon a dolog.
2011. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!