Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 50ccm robogó elfoglal egy...

50ccm robogó elfoglal egy teljes parkolóhelyet. Megteheti?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, a ház mellett pedig egy rendkívül tömött parkoló. Gyakorlatilag pont annyi hely van benne mint amennyi lakó oda szeretne parkolni éjszakára, de mostanában egy 50ccm robogó pofátlanul elfoglalja az egyik helyet. Tökéletesen középre állítva, hogy véletlenül se férjen mellé senki. Ezt megteheti? Azon túl, hogy hagyok egy levelet a robogóján, hogy legyen már tekintettel másokra is tehetek bármit? Értem én, hogy neki is állnia kell valahova, de mivel Debrecenben engedélyezett a motorok járdán való parkolása, így gyakorlatilag csak a lakókat szivatja...
2011. jún. 13. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Minimum megteheti! Én is mindig beállok középre, nagyívbe sz@rok az autósokra amilyen pofátlanul viselkednek a robogósokkal szemben!
2011. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen pofátlan, kötözködő, unatkozó vénasszonyok miatt teszi ezt az a robogós.

Ugyanannyi joga van ott állni, mint bárki másnak

Én ha tehetem, sosem állok parkolóba, de ha találkoznék egy ilyen "neki semmi se jó" lakóval, csak azértis odaállnék.

2011. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megteheti. Én 125-ös motorral foglalok el egy teljes helyet, nekem is szóltak, hogy tegyem máshova, mert a motor máshol is elfér a kocsi meg nem ugye. Én erre azt mondtam, kocsival is lehet máshol (odébb) parkolni, és a parkoló nem magánterület szóval az áll oda aki akar. Részben megértelek, de nézd úgy, mint ha egy másik kocsi állna ott. :) Amúgy biztosan van még hely, csak lehet pár méterrel odébb.
2011. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad a véletlenül nekikoccanni párszor verzió
2011. jún. 13. 21:58
 5/16 A kérdező kommentje:
És nem, ha meg lehetne állni máshol is akkor nem zavarna, de a legközelebbi használható parkoló jóval arrébb van...
2011. jún. 13. 21:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges életmód...és ha valaki nekimenne a drágámnak annak a kocsijának a kerekeinek annyi lenne.
2011. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon kemény vagy kérdező. Csak a gyáva emberek bántják más járművét, családját, háziállatát. Ha igazán f@sze gyerek lennél akkor lejátszanád vele 1v1-ben de ahhoz nincs tököd ugye?
2011. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan koccanj neki, ez is jellemzi az értelmi szintedet.

ha nekimész a te kocsidban lesz nagyobb baja, a másik hogy a robogós fogja szétbarmolni a kocsidat utánna, ami szerintem drágább mulatság és jogos is lenne, mert te kezdted a fontoskodást.

Gondolom a többi lakónak is a f*sza ki van veletek, az is ilyen lokálpatriótákat sehol nem tűrik meg.

Látom nem tudod felfogni hogy ő is parkolhat ott, azt sem értem minek levelezgetsz vele, miért nem személyesen mondod meg neki a magadét?

2011. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó, hát gondolhatod h nem komolyan írtam :) Mindegy, akkor egyszer ha látom a gazdáját megpróbálok beszélni vele, hátha.
2011. jún. 13. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező te egy taj paraszt vagy már ne haragudj... parkolj oda hamarabb ha annyira zavar...azt hiszed h különb vagy mert te kocsis vagy mi?Tessék elfogadni hogy LASSÚ vagy...
2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!