Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Adtatok pénzt a vizsgabiztosna...

Adtatok pénzt a vizsgabiztosnak, hogy sikerüljön a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit és hogy?
2011. júl. 8. 14:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
nem
2011. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
nem. minek? ha tudsz vezetni,akkor sikerül, ha nem akkor megbux
2011. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
egy évf társam igen, de inkább még gyakorolt volna, aki kenőpénzzel megy csak át, abból sosem lesz megbízható sofőr.
2011. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyből megbuktat ha megpróbálod. Egyébként meg minek? Jó lenne megtanulni vezetni és úgy sikerülnie a vizsgának, mert ezt később is használod majd, nem?
2011. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem. Mégis átmentem
2011. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Ne a vizsgabiztosnak add,hanem az oktatódnak,hogy vigyen el egy-két órára még vezetni tanulni.Ne annak legyen jogosítványa aki meg tudja venni,hanem aki tud vezetni.
2011. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem adtam, és elsőre átmentem.

14.13-asnak üzenem, hogy ettől a vizsgától még senki nem lesz jó sofőr, az sem aki kenőpénz nélkül megy át. Egyedül, oktató nélkül tanul meg igazán vezetni az ember, ami az autósiskolákban megy az csak bohóckodás, arra elég hogy megtanuld használni a féket...

2011. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
nem. eszembe sem jutott. én átmentem elsőre és meg is dícsért, hogy milyen jól vezetek. de én azt mondom ha valaki nem tud vezetni inkább buktassák meg mint hogy jogosítványt adjanak neki, aztán miatta legyen egy csomó baleset. így is elég veszélyes egy pár idióta miatt a vezetés! de amúgy nyugi abszolút nem olyan durva a vizsga mint ahogy azt mondják!
2011. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
20.000Ft jah
2011. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát ha vezetni is úgy tudsz ahogyan a keresőt ismered, akkor a pénz már nem segít...
2011. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!