Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Adtatok pénzt a vizsgabiztosna...

Adtatok pénzt a vizsgabiztosnak, hogy sikerüljön a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit és hogy?
2011. júl. 8. 14:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem...így is átmentem!

Remélem te sem adsz! Nem tartom sokra azokat az embereket akik csak így tudnak átmenni a vizsgákon! Ezzel mások is így vannak! Ezt jobb, ha figyelembe veszed!

2011. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
nem fogom soha megérteni, hogy akit nem érdekel a vezetés, miért csinalja meg a jogsit? mert akit érdekel, az tud is vezetni. aztan az ilyenek mint te okozzák a baleseteket. szánalom. vegyél biciklit inkább!
2011. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem adtam, és minden meglett elsőre. Egy bukásnyi pénzből viszont pótórákat vettem, amik nagyon hasznosnak bizonyultak. Pont az egyik ilyen pótórán tanultunk olyanokat, amik miatt ha akkor lett volna a vizsga, buktam volna...



Amúgy pedig maszek véleményem szerint az oktatónak adott pénz hogy "majd ő odaadja a VB-nek" a legritkább esetben landol a VB kezében...


Ha jó iskolában tanulsz jó oktatóval, akkor semmi értelme sincs, sőt az oktató el is ítéli a lefizetősdit...

2011. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem, és elsőre átmentem (mondjuk mindenből).

Barátnőm adott 15 körül jópár éve.

28N

2011. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha olyan hibát ejtesz, pénz ide vagy oda, akkor is meg fog buktatni. Én nem álltam meg a zebránál, és nem tudott mit csinálni. Addig viszont azt mondta, 100%-ig biztos volt benne, hogy meglesz. Szóval felesleges.
2011. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Dehogy adtam! Az olyan mintha lefizettem volna!!

Sőőőt.. az oktatómnak se adtam köszönetképpen semennyit mert miatta buktam meg forgalmin!

2011. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
NEM!!! Előre sikerült 2 hibaponttal. Nem is szabad adni, ha ön és közveszélyes vagy ne is engedjenek át. Vszont az is igaz, hogy van aki tud vezetni mégis megbuktatják anyagi megfontolásból. Szóval a fene tudja... Nyilván első, második alkalommal NEM szabadna vinni. Ha az oktató, és mások sem értik miért buktatnak meg akkor oké ha lefizeted, mert eleged van, de NEM SZABAD lefizetni. Ha nem tudsz vezetni ne kerülj forgalomba... (ez mindenkire érvényes)
2012. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
En szerintem, nem feltetlenul azert ad penzt az ember, mert akkora bal fek, h kozveszelyes lenne es maskepp nem engednek ki a forgalomba. En is vizsgazni fogok, az en fejemben is megfordult, de nem azert mert szarul vezetek, hanem azert mert izgulos vagyok, hidegen hagy ha valaki ul hatul mikor vezetek, de mas lesz ha tudom, h egy vizsgabiztos ul ott, ezt mar most tudom, es mivel kulfoldon elek, mar az lesz az utolso szabim mikor hazamegyek, muszaj megcsinalnom, mert mar most imadok vezetni es szeretnem letudni, szeretnem megvenni a sajat automat es szeretnek vezetni, h fejlodhessek tovabb. En ezert gondoltam HA ADOK IS PENZT csak ezert, h tuti meg legyen, amugy lehet menne a nelkul is, de lehet, h nem. Nem kell rogton elitelni, sztem ezt, mert nem lehet tudni ki miert ad, ha ad. Persze egy tok gaz vezeto ne adjon ne ugy akarjon megfelelni, mert van eleg barom az utakon....
2012. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Na igen a sok okostóbiás, hogy ne adj tudással menj át.Hát úgy könnyű gyerekek, hogy apuka majd fizeti a bukások összegeit. Most jelen pillanatban 150 ezer forint vöröskeresztes vizsgával, elméletivel, orvosi igazolással,gyakorlati 30 óra+ vizsgaóradíj, könyvekkel és cd-vel,gyakorlati vizsga díjjal. És még meg sem buktál.Ha megbuksz tegyük fel 3 alkalommal az plusz 60 ezer forint.Mert ugye az iskolák olyan szerződést íratnak alá, hogy bukás esetén plusz órák vevése kötelező.Szóval ez lehet akár 250 ezer forint is. 200 ezer forint úgy is simán lehet, hogy jól vezetsz de a vizsgán mégis valami miatt elbuksz.Szóval a mai szegénységben nem mindegy , hogy mekkora pénzzel úszod meg. Én megértem , hogy sokan próbálkoznak egy kis zsebre lóvéval. És akkor még az időről nem is beszéltünk. 3-4 hetet kell várni a következő vizsgaidőpontig.
2013. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nem pénz kérdése. Aki életében egyszer nem tud szabályosan levezetni fél órát, az ne is álmodjon jogsiról.
2013. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!