Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek megbüntetnek?

Szerintetek megbüntetnek?

Figyelt kérdés
feltévedtem az autópályára matrica nélkül érd környékén de a következő lehetőségnél le is jöttem az autópályáról, azt hsizem pont egy OMV előtt, lesz belőle valami? és ha igen mennyire számíthatok és mennyi idő belül.?
2011. okt. 16. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Feltévedtem a pályára...azt hogy lehet ? Azt oké, ha valaki tervezetten arra megy és elfelejti a matricát, de csak úgy feltévedni .. :)

Ha a pálya nincs felszerelve matricafigyelő kamerával, mint az M3 és nem volt kontollkocsi akkor megúszhatod.

Amúgy az első kút érdtől az M7es a tárnoki Agip, az M6oson a battai MOL, ha OMVig mentél az elég nagy csecs :)

2011. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

IGEN.

Első körben 16 500 ami 2 héten belül érkezik.

Ha volnál olyan botor,hogy kihagyod akkor egy hónap múlva a négyszeresét kell.

2011. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
GPS miatt volt, régen volt frissítve azóta meg már 100-szor átépítették a környéket... mondta hogy jobbra, mentem jobbra aztán már fent is voltam... nem volt visszaút XD
2011. okt. 16. 15:21
 4/6 A kérdező kommentje:
persze ugy hogy az utvonalból ki volt iktatva az autópálya...
2011. okt. 16. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Vajon még hány táblát nem vehettél észre a GPS miatt? Annyira jók ezek a szuper kütyük... Az emberek ellustulnak tőle és még a táblákra sem figyelnek, mert helyette a GPS-t nézik meg nyomogatják....


A pályák felhajtóinál mindenhol kint van ha matrica köteles és az is, hoogy milyen kategóriákra kell matricát venni...

2011. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hol van ebben válasz a kérdésemre?
2011. okt. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!