Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet mezítláb vezetni?

Lehet mezítláb vezetni?

Figyelt kérdés
Amikor beülök a kocsiba mindig azzal kezdem, hogy levesezm a cipőmet, megbüntet ezért a rendőr?
2009. máj. 4. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A kresz nem javasolja, ahogy a papucsot és a tűsarkú cipőt sem.
2009. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Szerintem nem szabad sajna...:-(

Valószínűleg azért mert a lábad mezítláb könnyebben lecsúszhat a pedálról.

Ritkán én is szoktam mezítláb vezetni, de nem nagyon merek mert én is tartok a rendőrtől. Persze nem hosszú távokon, csak amolyan élményautózás gyanánt, amikor kedvem van lerúgni a szandált a lábamról, és persze nem csúszik a lábam nedvességtől.

Nagyon lehet imádni a mezítláb vezetést, amolyan szabadság szeretem feeling nem?

De hogy mi a hivatalos álláspont, hogy mit mond erről a kresz, hogy egyáltalán mond e valamit, azt sajna én sem tudom. Kíváncsian várom a többi hozzászólást.

Bizti lesz, aki vicsorogni fog hogy nem szabad mezítláb vezetni...igaza van...:-(

Üdv.

2009. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem az angol tanárom gipsszel vezetett,a rendőr le is kapcsolta és csak nézett,de mondta neki,hogy neki így jó és a rendőr is,hogy nem szabad,de ha ő így bírja akkor ok:D

Én mezítlább azért nem mert izzadós a lábam és csúszkál jobbra balra,nah meg,kényelmetlen is nekem.

Szerintem amúgy nem lehet,gondolj bele,ha lecsúszik a lábad:S

2009. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem ertem , ezt a lablecsuszos valaszt , persze igaz . De pl , ha a cipodnek a talpa vizes , ugyanugy le tud csuszni , mint a talpad, mellesleg mezitlab jobban erzed a pedalt is ! Izzad ... a vizes cipotalpat a rafujathato levegovel megszarithatod , akkor a labadra ez miert ne lehetne igaz ? Nem ertem valojaban en sem , mindenesetre en is ugy tudom, hogy nem szabad, de magassarkuban sem es megis vezetnek e nok benne ! Amikor megkaptam a jogsim en is csak mezitlab tudtam , aztan jott a tel ... :DD
2009. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Én is azt hallottam, hogy nem szabad, de szerintem nem is az izzadás a gond, hanem mondjuk ha berepül egy méh az ablakon, és pont a pedálon áll meg, te meg rátalpalsz, akkor fel is kapod a lábadat, és az baj.


Ha csak a bokádat csípi meg, akkor talán nem kapod el.... Megelőzve....

2009. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Én szoktam. Főleg nyáron, amikor papucsban vagyok. Mégiscsak kényelmesebb, mint a papuccsal küzdeni, vagy váltócipőt cipelni, amibe beleizzad a lábam.
2009. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem büntet a rendőr, de azért nem szabadna cipő nélkül vezetni, mert egy vészfékezést, satuféket nem lehet kemény cipőtalp nélkül maximális hatékonysággal nyomni.

vagyis a mezítlábazás potenciálisan balesetveszélyesebb!

2009. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Santiego007 ***** válasza:
89%
Éppen lehet vezetni,csak nem tanácsos.
2009. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
36%

Mezitlab?


Kozveszelyesek akartok lenni?


Szép...


A gyermekem ovom majd toletek :)

2009. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Nyáron mindig mezítláb vezetek, a papucs meg ott van az ülés alatt, engem az érdekel hogy póló vagy trikó nélkül lehet-e mert azt halottam nem, és azóta nem is merek félmeztelenül vezetni.
2009. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!