Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet-e mezítláb félmeztelenül...

Lehet-e mezítláb félmeztelenül vezetni?

Figyelt kérdés
Szerintem jó. Bár a mezítlábbal vigyázni kell, mert ha a lábad meztelen akkor lehet, hogy csúszik. Nekem amikor mezítláb kipörög a kerék lecsúszik a lábam :). télen volt amikor mezítláb nyomtam lefagyott a lábam mert kipörgött a kerék és nem mentem sehova xd
2009. júl. 9. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Hüje
2009. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Kresz nem titja. Frédi és Béni is mezítláb vezetett.
2009. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

A Frédi és Bénin jót röhögtem. :D

Amúgy ha kipörög a kerék, miért csúszik le a lábad? Ezt nem értem...

2009. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mezítláb ne vezess, mert veszélyes, de félmeztelenül nyugodtan...
2009. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagy? Mert akkor lehet...:)
2009. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Azért csúszik le a mezítlábam mert nagy gázt adok és vhogy lecsúszik. De ritka eset
2009. júl. 10. 21:45
 7/10 A kérdező kommentje:
egy hetet voltunk ausztriába sielni és a kocsit reggelre ellepte a hó és kiakartam álnni vele természetesen mezítláb nyomtam de nem fázott a lábam nyomom myomom de csak kipörög a kerék 90 percig pöörgettem ki a kerekt miután kilyött visszabulytam a cipőbe és úgy nyomtam tovább de ha kipörgött a kerék levettem a cipőt és mezzzítláb nyomtam Magyarországom már tejlesen mezítláb nyomtam félmeztelenül és természetesen ki is pörgött a kerék rendesen
2009. szept. 5. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és sokkal jobban szeretek mezítláb (télen zokniban) vezetni, mint bármilyen cipőben. Jobban érzem a pedálokat.

Romániában nem lehet mezítláb vezetni. Az ottani szabályok tiltják.

2009. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az kemény. én egy telet vezettem végig mezítláb.a kerék csak pörgött. de amikor a jégen ragadtam az voltám a n em semmmmmi. 1óra 30 perc vlt mire kilyöttem legyagyott a csupasz lában és férfi létemre szeretek mezítláb kipörögni félmeztelenül.
2009. dec. 12. 18:42
 10/10 anonim válasza:
Szia. Én egyszer kénytelen voltam mezítláb vezetni.... Nyár volt és Balatonon voltunk a barátnőmmel. Kint töltöttuk az éjszakát a parton, reggelre elsétált a papucsom valakinek a lábán.... Mondom, "ez király" és beültönk a kocsiba, hogy elmenjünk egy másik papucsot venni. Igen ám, de mivel baromi meleg volt, izzadtam, a lábam is izzadt.... Lecsúszkált a pedálról... Ott röhögtünk a barátnőmmel... Végül vettünk egy másik papucsot, de azt már bezártam éjszakára az Octiba:) Nyáron sokszor vezetek félmeztelenül, mert hiába a klíma, meg teljesen lehúzva az ablak, megsülök. Üdv: Gyuszi
2010. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!