Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pénteken forgalmi vizsga és...

Pénteken forgalmi vizsga és nagyon félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez lesz már a 3. és muszáj sikerülnie, mert nincs több pénzem, az utolsó összegeket is kölcsönből fedeztem. Éppen ezért nagy nyomás nehezedik rám és már minden bajom van, hányinger, remegés stb. Próbálom itt lélekben helyre tenni a dolgokat, de nem megy. Mit csináljak? Az csak hab a tortán, hogy pénteken van a szülinapom is és amúgy is izgulós vagyok.
2011. nov. 2. 17:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Huhuuuu Gratula!!! Kerdezo mar csak neked megy a drukk, irj ha tul vagy rajta!
2011. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm, 1 necces helyzetem volt, de megoldottam okosan, szabályosan :)
2011. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
gratulálok, ügyes vagy :))) és köszi mindenkinek, reméljük jó hírrel szolgálhatok holnap. Bár ahogy ma vezettem az botrányos volt, de ez ne jelentsen semmit.
2011. nov. 3. 16:41
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én konkrétan tegnap majdnem összetörtem az autót, ma meg mint aki már 30 éve van a szakmában :)


Bár a vizsgabiztos beszaratott, mert nem mondott semmit, csak mikor szállt ki akkor a "minden jót"-on kívül mondta, hogy balesetmentes vezetést kíván, mondom na azért ... :D

2011. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Upsz a köszönöm kimaradt :) Köszönöm szépen! :)


Holnap mikor kell szorítani és melyik településen/városban vizsgázol?

2011. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
aranyos vagy :) Pécsett és elvileg 12-kor kezdek. Már úgy túl lennék rajta, jobban félek, mint érettségi előtt :D
2011. nov. 3. 22:12
 17/24 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne izgulj, én pl a piros lámpa előtt csináltam egy hibapontot, máskor mindíg ezen gondoltam, hogy miként kerülhettem volna ki, és így elrontottam a vizsgákat, most kifújtam magam, halál nyugalommal csináltam mindent, meg is lett az eredménye :)


Én még az érettségihez nem tudok viszonyítani, van egy előrehozott földrajzom, a többit majd májusban :)

De májusban már kocsival megyek érettségizni :)

2011. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok én is,,de azt én jósolom,hogy tutira sikerül :D

Na majd meglátjuk,ha igen akkor veszek lottót és ide írom az öt számot is,hogy teljes legyen az öröm és egy zsír új autóra is teljen :D

2011. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hajrá, szorítok :)


Majd írd meg sikerült-e! :)

2011. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mehetsz lottózni, sikerült!!! :D és köszi mindenkinek, aki szurkolt nekem éreztem az erőt :P a VB egyébként nagyon jó fej volt, csak a fél kört kellett levezetnem, épp mikor fordultam volna egy ívben mondta, hogy mehetünk vissza a felügyeletre ügyes vagyok :) se parkolás, se fordulás és még biciklisek se voltak az úton :D
2011. nov. 4. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!