Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kressz vizsgám sikerült! És...

A kressz vizsgám sikerült! És most a vezetést fogom gyakorolni nehéz lessz? Egy kicsit tartok tőle mert én még sosem vezettem még! Nektek hogy ment annak idején?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Azért van az oktató, hogy megtanítson. Természetesen miután levizsgáztál, még nem leszel rutinos vezető. Azt csak sok év és sok levezetett km után lehet megszerezni.
2012. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borzalmasan béna voltam emlékszem!Az első utamon majdnem egy villanyoszlop fogott meg.Az irányjelzöt meg forditva raktam ki.Sosem tudtam hányadikban van a kocsi.De elsőre átmentem és később még kamionból is levizsgáztam.A legehezebb vizsgám volt amit valaha is csináltam.
2012. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a kresz 1 sz, mivel betűszó.


nos, ne félj, senki sem úgy kezdi, hogy tud vezetni.

mondjuk nekem annyi előnyöm volt, hogy mire oda kerültem legalább tudtam mi hol van, és nem nézegettem a váltót, hogy hányadikban van, és nem fulladtam le minden lámpánál.

2012. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszerű a dolog sebbeség ,tengelykapcsoló be ,picike gáz aztán lassan enged ki a tengelykapcsolót ,kocsi lassan elindul,ha sebbeségre vágysz kicsit nyomd beljebb a gázpedált,mikor fordulatban 1500 2000 közt vagy tengelykapcsoló be és gázt enged ki ,2 esbe rakod pici gáz tengely kapcsoló lassan felengeded,ezt a 2 feladatot gyakorold ha van apudnak kocsija mert 1 2 3 4 5 6sebeségig mindig ezt csinálod akár hányszor váltasz majd.tanultad picike lassulást akarsz gázpedált elengeded ha ez kevés fékezel .mikor majd rutinosab leszel vezetéseid során tudni fogod mikor fékezel és 3 4 esben vagy egyet vissza kapcsolsz,4 ből -3 asba-aztán ha még fékezel 2 es,és itt benyomva tartod még a kocsid meg nem áll.ekkor ki veszed uresbe ,ezt onnan tudod ures mozgatod jobra balra picit ne rángasd és a sebeség váltod mozog lazán ,ha sebeségben vagy azt is érzed válto merev és nem mozod se balra se jobra.! kormányt sokan nehezen forgatják pedig gondolom jártak suliba és másztak kötelet ,ahol egyszerű a dolog egyik kezzem a másik után ,ez kormánynál ugy hivják negyed fogások ,egyik kezem után fogom a másikal majd megin az első kezem és igy tovább.
2012. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Juj én is mit össze nem bénáztam :DD Most már röhögök rajta így utólag, de akkor elég érdekes volt :DD Emlékszem mikor megvettük a legelső autót, 250 km-t kellett levezetnem úgy hogy előtte csak az oktatóval vezettem :DD Hát abban volt minden: lefulladás, váltó csikorogtatás..stb.. :DD


Úgyhogy ne félj ezen mind átesünk.

2012. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ezt a kérdést én is íthattam volna,csak annyi változással,hogy én már 9 órát "vezettem".Szerintem tök béna vagyok(nem hiába vártam 35 éves koromig).Nem tudok egyenesen parkolni,visszaváltani 2-be na meg ilyenek.De azért fejlődtem,mert el tudok indulni és meg tuok állni:::))))Ja és még egyszer se fulladtam le!

Engem is mindenki azzal bíztat,hogy ők is így kezdték,és most simán vezetnek!(kivéve a páromat,mert ő már 16 évesen vezetett vidéken)Sajnos én nem látom az alagúvégét,pedig már nagyon szeretném!Ha elkezdted a vezetést légyszi írd meg,hogy milyen volt!

Monjuk én az első 1-2 alkalommal úgy éreztem ez sima ügy!

jövő héten megyek ki a forgalomba,hát az érdekes lesz!

2012. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akinek nem megy váltoval váltogatni ,nem szégyen egyszerű megoldás.automata kocsi.

berakod D sebeségbe és csak fék van meg gáz. R mint rukvartz ,tolato sebeség N ures P parkoló sebeség meg 2 3 vagy 1 2 sebeség ezzek hegymenetre vannak kimélni a váltót.

2012. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!