Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meztelenül vezettem a kocsit....

Meztelenül vezettem a kocsit. A rendőr megakart büntetni jogos ez?

Figyelt kérdés
Rohadt meleg van én meg minden ruha nélkül egy közeli tóhoz akartam menni csobbani egyet de útközbe pechemre megállított a rendőr.Azt olyanokat magyarázott hogy feljelent szemérem sértése miatt vagy mit magyarázott.Könyörgöm had döntsem már el én hogy milyen ruhába megyek a saját kocsimba.
2011. ápr. 25. 14:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
54%
Nem jogos a büntetés. De ha már kiszállsz, gáz van! :))
2011. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ki se mertem szállni gyorsan a lányom plüssmaciját tettem a ...-om helyére.Képzelheted mit élhettem át.Ja és férfi vagyok
2011. ápr. 25. 14:57
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Már miért ne lenne jogos a büntetése? Addig, amíg zárt falak között meztelenkedsz, addig értelemszerűen senkinek semmi köze hozzá. De ez nem mondható el egy autóról. Valóban megállja a helyét a közszeméremsértés.
2011. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Világít a FAKElámpa!
2011. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és megbüntetett? :D
2011. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer én is csináltam ilyet csak dugás után az asszonnyal és télen, viszont úgy be volt pálva minden, hogy ki sem lehetett látni rendesen.


Szerintem abszolút nem lett volna jogos a dolog, de nyilván jót röhögtek volna az örsön a sztoridon, meg amikor megfellebezed azon is :D


Egyébként már majdnem jártam pórul recskázás közben, kihalt út mellett, szal hihetetlen nagy spílerek az emberek.

Biztosan nem véletlenül tévedt az üres szántóföld szélére egy rendőrautó, (párszáz méterrel odébb már lakóházak voltak) de mákom volt mert pont előtte végeztem 5 perccel és már indultam volna amikor jöttek xD

2011. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: LOL


Kimagaráztam magam.Forgalmit odadtam meg a jogsim ami a hátsó ülésen volt.Jó volt hátrafordulni érte

2011. ápr. 25. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Simán közszeméremsértés. Azért nem hiszem el, hogy annyira meleg volt, hogy egy vékony rövidnadrágot ne lehetett volna felvenni.
2011. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szeretek ruha nélkül lenni!Szabadságérzetet ad.Nem az iskolák előtt mászkáltam hanem a kocsim vezettem nemtudom mért olyan nagybaj ez ebbe a szerencsétlen országba
2011. ápr. 25. 15:20
 10/14 anonim ***** válasza:

igen büntethető,de nem a kresz és hasonlók miatt,hanem jogok miatt,bár azt én sem értem,hogy nyáron általában rövidnadrágban és félmeztelenül vezetnek a fiúkák,és csak a felsőtest látszik,ami még nem közszeméremsértés...

Gondolom nem száltál ki....:)mert ha igen,akkor örülj,hogyha megúszod....

2011. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!