Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam forgalombol 5jére...

Megbuktam forgalombol 5jére is. És nem azért huztak meg mert hülye vagyok. Nem tudjátok mi történik a páv vizsgálaton? Mit kell csinálni? Miről kérdezgetnek? Mennyi időbe telik? Sokakat huznak el? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség hogy fizetnek a biztosnak.Nekem is fél éve van jogsim és Átmentem elsöre forgalomból.
2009. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves elsö válaszolom! Azt szeretném még megkérdezni hogy ezek a feladatok a pszhihológiához tartoznak?? Azt mondtak nekem a rutin pályán ha az sikerül akkor nincs semmi gond. Én se jövök ki az oktatommal. De nem merem le váltani mert volt már olyan aki leváltotta, átment másik oktatohoz. ÉS az elöző oktatoja elintézte neki hogy 12xer megbukjon. És végül azért ment át mert a legkoraibb időpontban vizsgázott. Kb mennyi időre hívnak be? Csak én fogok ott lenni a teszteknél vagy pedig mások is?
2009. jún. 23. 11:07
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát a pszichológus mondja meg az eredményt. Velem voltak még ketten, de csak 5. feladathoz mehettünk be együtt, a többinél egyedül leszel. 2. és 3. feladat tart a legtovább szerintem:) A többi nagyon hamar megvan:) Amit leírtam neked, csak annyi lesz:) Mindent részletesen leírtam, ha mindent megcsináltál, akkor mehetsz is:) Lehetetlen megbukni, nagyon egyszerű:) Ne izgulj! A vezetésnél a férfi is nagyon aranyos, meg hátul ült egy nő, aki igazából dísznek volt ott:) Tudd elindítani a kocsit és menni vele egy kört, sebességváltót használni:) Nem baj, ha nem vagy szabályos:) Lehet a feladatok sorrendje nem így lesz, attól függ hányan vannak még előtted, de CSAK ezekre számíts:) Végül is leírtam mindent, így nem lesz meglepetés:D Ha kérdésed van, akkor kérdezz nyugodtan, ha valami esetleg nem érthető! Tudod már mikor mész?:)
2009. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szia! Hát a 3dik feladatot azt nem nagyon értem:S És ezeknél a feladatoknál teljesen egyedül leszek vagy valaki lesz a terembe pl: pszihologus. Sajnos nem tudom hogy még mikor megyek. És ezek a feladatok a pszihologiához tartoznaK??Nem tudod mennyi idö még hogy behivnak?? Hétfön adtam be a papirt. Megkérdezhetem hogy te mikor voltál a Pávnál? Köszönöm szépen hogy segitel nekem. Nagyon megnyugtató hogy válaszokat adol.:)
2009. jún. 24. 14:04
 15/18 anonim ***** válasza:

A 3. feladat:


[link]


Ha a piros villan fel, akkor ugyanazt a pirost kell megérintened, ha a zöld villan fel, akkor a másik zöldet:) Oda nyilaztam:D


Február körül voltam, szóval eléggé friss tapasztalat:) Megkérdezhetem te hány éves vagy?:) Én 18/L:)

2009. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenhol lesz bent valaki:) Aki megmondja, hogy hogyan sikerült a feladat, és nagyon segítőkész:) Mindenhol ugyanaz a nő volt nekem, csak a pszichológusnál volt más:) Úgyis sikerül:D
2009. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Szia 17 vagyok és lány!!! Köszönöm szépen mostmár mindent értek!
2009. jún. 25. 20:54
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsi hogy csak most irok de az 5 ös feladatot se nagyon értem:S ha elmagyaráznád megköszönném:)
2009. jún. 29. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!