Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nézik le a nagyon jármű...

Miért nézik le a nagyon jármű vezetői (kamion, busz) a b kategóriás sofőröket? Sokszor hallottam már, hogy szidják a személyautósokat és a közúton is bunkón viselkednek velünk.

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mert az egyetemen esetleg 5 éven át tanulni is kell, míg egy C, E kategória még egy agyhalottnak is letehető és csak pár hét-hónap az egész. És ha már ott a jogsi akkor sokan azt hiszik hű de menőek, hogy nem "csak" egy személyautóba ültek be, és tapasztalat hiányában, meg a nagy mellény miatt úgy viselkednek mintha ők sza... volna a spanyol viaszt. Lásd amire a kérdező kiváncsi volt. "Miért nézik le a nagyobb jármű vezetői (kamion, busz) a b kategóriás sofőröket? " Persze tisztelet a kivételnek!
2012. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Mert az egyetemen esetleg 5 éven át tanulni is kell, míg egy C, E kategória még egy agyhalottnak is letehető"


Akkor magyarazad meg nekem hogy az elmult husz evben miert nem kerult ki az autopiacra, esetleg barmely jarmu kategoriaba olyan amit javitani is lehet? Talan azert mert a kedves egyetemet vegzett Diplomas zsenik annyira jo tanulok? Hat jelzem nem! Egy nagy csalo banda(sajat magam tapasztaltam) es a Legnagyobb tiszteletem a kivetelnek. Ja hogy a pecsi orvosholgy esetet ne feletsuk el ugye O is diplomas? Ugyhogy szerintem kezdj el sunyitani es szepen hagyd beken a Dolgozokat akik lehet nem diplomasak, de nem is Gazemberek, mert ha ok abbahagyjak amit csinalnak akkor TE Semmit sem ersz, Mert NEM ERTESZ HOZZA!

2012. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
" És ha már ott a jogsi akkor sokan azt hiszik hű de menőek, hogy nem "csak" egy személyautóba ültek be, és tapasztalat hiányában, meg a nagy mellény miatt úgy viselkednek mintha ők sza... volna a spanyol viaszt." De az ilyen arcok minden kategóriában megtalálhatóak, nem csak B kategória felett.
2012. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Ugyhogy szerintem kezdj el sunyitani es szepen hagyd beken a Dolgozokat akik lehet nem diplomasak, de nem is Gazemberek, mert ha ok abbahagyjak amit csinalnak akkor TE Semmit sem ersz, Mert NEM ERTESZ HOZZA!"


Mi van? Ezt kifejtenéd kicsit bővebben? Miért is sunyítsak? Kit nem hagyok békén? Miért nem érek én semmit? Mihez nem értek?

Szerintem személyesen kéne találkozni és megbeszélnünk, hogy mi is a bajod velem.

2012. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"De az ilyen arcok minden kategóriában megtalálhatóak, nem csak B kategória felett."

Ebben igazad van, csak azt tapasztalom, hogy a nagyobb kategóriában van ilyen többségben. De lehet, hogy csak én találkozom több bunk...val.

2012. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Varlak szeretettel:

28A Pitt Street Ringwood 3134 Victoria Ausztralia


Es amit irtam fenntartom, Nekem kell az Osszes Diplomas majom tervezomernok hibajat (hozza nem ertetset) kijavitanom, persze Ok leakasztjak a nagy lovet En meg ingyen Eladhatova teszem a "TERMEKET" mert ahogy kijon a gyarbol az semmire sem jo.

2012. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces. Én is írhattam volna, hogy gyere találkozzunk a Himalája tetején. Én teljesen komolyan gondoltam. Nem azt, hogy egymásnak esünk és ütjük-verjük a másikat, hanem kicsit elbeszélgetünk erről a témáról. Egyébként a legtöbb helyen (és nem védeni akarom a mérnököket és társaikat) meg van adva hogy egy dolog mennyi ideig legyen jó. Nem azért nem csinálják meg hű de szuperre egy terméket (mosógép, DVD lejátszó, autó, stb.) mert nem tudják, hanem mert ezt írják elő nekik. A gyárak miből élnének ha még 50 év múlva is csak javítani vinné el mindenki a kocsiját ahelyett, hogy lecserélné egy másikra?
2012. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Latod ez a baj..EN AZ adott Cimen elek 2011 December 16 ota, elotte 66 Kinkora RD Hawthorn 3122 Vic volt a Cimem majd 1.5 evig. Es Latod azt gondolod Felek vagy nem vagyok Vitapartner? Hat az utolso mondattal elmondtal mindent a Mernokokrol: Nem lehet minden jo 50 evig! Hat mi ez ha nem gazemberseg? ha nem is 50 evig de azert 20 az elvarhato, de sajnos mar 3-4 eves korban igen komoly osszegeket kell rakolteni. Belekergetnek abba hogy 5-10 evenkent Uj autot vegyel, pont mire lejar a hiteled! Es konkretan arra gondoltam hogy sokszor a leg alapvetobb dolgokkal nincsenek tisztaba a Tervezok, hiszen a legegyszerubb dolgokhoz nem lehet hozzaferni mert logikailag 0-ak. Nem eletrevalok hiszen fogalmuk sincs arrol sem hogyan nez ki egy esztergakes, vagy hogyan kell azt megelezni, vagy miert kell kicserelni egy termosztatot. Nem tudnak egy nyamvadt lemezt megtervezni ugy hogy a varratnak legyen helye! Nem! csak a tetejere rahuznak egy Disz varratot ami ugye semmit nem tart. A csapszege meg nem er be a befogado huvelybe csak 5mm-t azten csodalkoznak hogy majdnem levagja az emelokar az ujatt a szerencsetlen delikvensnek....folytassam? Es jartam fosulira...a leg pofatlanabb csalok akik Diplomas uriemberkent fejezik be, De azert a diplomasok kozott van tehetseg is Es azokat Tisztelem.
2012. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
kérdésre válaszolva. nem nézik le a kis autósokat a kamionosok. de 9-10 órás vezetés alatt(amit minden nap meg tesz) sok autósra kell figyelni. néha el fogy a türelem. az is igaz hogy nem minden kolléga rendelkezik megfelelő iq-val. nem mérik fel mindig a két jármű közt lévő kulomséget. de ez vonatkozik a kisautósokra is
2012. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Es jartam fosulira...a leg pofatlanabb csalok akik Diplomas uriemberkent fejezik be, De azert a diplomasok kozott van tehetseg is Es azokat Tisztelem."

Mondjuk ezzel én is egyet értek. Mivel ilyen alakokkal én is találkoztam már. Mérnöki diplomával gondot jelent egy mosógép bekapcsolása is, stb.

Nem azokkal van bajom akik két kezű munkával keresik meg a pénzt, SŐT! Hanem azokkal akik nagyzolásból (csajozás, pasizás, beképzeltség) csináják meg a szülők pénzéből a C, D, E kategóriákat, főleg ha nem megy nekik és jönnek a borítékokkal.

Azt meg nem gondoltam, hogy tényleg ott laksz, azt hittem, hogy csak egy lerázós szöveg. Bocs.

2012. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!