Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem megy a vezetés, mit tegyek?

Nem megy a vezetés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,2 hete kaptam kézhez a jogsimat.Sokat szenvedtem érte,ezt most nem részletezném.A gond az,hogy azóta is BORZALMASAN megy a vezetés,hiába igyekszem nagyon.Gondom van a nagyobb körforgalmakkal,az élesebb kanyarokkal és néha még azzal is,hogy a KRESZ-re figyeljek.Ha nem ülne mellettem mindig cvalaki-érthető módon nem merek egyedül vezetni-már szerintem nem élnék,de lehet néhány másik autóst is átsegítettem volna a túlvilágra.Újabb órákra sajnos nincs már pénzem.Már utálom a vezetést.Mit tehetnék?
2012. júl. 11. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

2 hét után ne is akarj egyedül menni sehova.

Gyakorolj.

Pár hónap múlva, ha majd biztosabb leszel, akkor menj egyedül.

2012. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék 3-4 hónapig egyedül,de bánt,hogy ilyen béna vagyok...
2012. júl. 11. 23:59
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Marha egyszerű. Ne vezess! És mindenki jól jár.
2012. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
ne vezess, ilyen egyszerű, ha ennyire nem megy, akkor nem kell erőltetni ;) !
2012. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nem azért öltem bele 150.000-t,hogy aztán ne vezessek...
2012. júl. 12. 00:07
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
jobb lesz a társadalomnak, ha nem vezetsz. Mert ha ennyire nem megy, sosem leszel teljesen biztonságban. sőt, más sem..
2012. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem más is van,akinek nem ment az elején és inkább az érdekelne,hogy hogyan lehetnék jobb.Mert nem fogom feladni,soha semmit nem adok fel.De azért köszönöm.
2012. júl. 12. 00:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg gyakorolj gyakorolj gyakorolj.

Mi a gond a körforgalommal, éles kanyarral?

Nem tudom hol laksz (nagyváros vagy falu?) de úgy kéne hogy először csak nem túl forgalmas országúton vezetsz. ott megtanulod kezelni az autót nagyobb tempónál, begyakorlod a kanyarokat, aztán ha ez már jól megy akkor bemerészkedni a városi forgalomba. így már csak a forgalomra és a táblákra/gyalogosokra kell figyelni nem pedig arra hogy nehogy lefulladj és hogy hol van az 1es.

először én is ideges voltam de úgy adódott hogy napi 80 kilométert kellett megtennem kb. egy éven keresztül. 1-2 hét alatt annyira belejöttem hogy azóta is szeretek és tudok is vezetni. pedig az elején még én idegesen ültem be az autóba.

2012. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

ha vezetni akarsz, akkor menj el vezetéstechnikai tréningre,...


amúgy meg inkább legyen egy kihasználatlan jogsid, mint pár fejfa a temetőben, ami miattad került oda, nem gondolod?

2012. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
eleinte vezess olyankor amikor nagyon ritka a forgalom, ha valamiben nem vagy biztos pl:hogy kinek van elsőbsége akkor inkább engedd el a másik járművet csak jelezd neki kézzel hogy mehet, valószínűleg még nagyon görcsösen fogod a kormányt meg a sebváltót nyugodtan állj félre 10-15 percenként pihenni egy kicsit, ha a többi autós dudál ne idegeskedj rajta, ha mész valahova és eltéveszted az egyik kanyart vagy lehajtást ne próbálj mindenen áthajtva visszajutni mert abból csak baj lesz ilyenkor gondold azt hogy városnéző körúton vagy (persze állj félre és nézd meg a térképet hogy tudsz visszatérni az eredeti útirányra. nyugodj meg menni fog a vezetés és ha már el tudsz lazulni meglátod milyen jó az
2012. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!