Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mostanában hogy megy egy...

Mostanában hogy megy egy kresz-vizsga?

Figyelt kérdés
Csak leültetnek egy számítógép elé, feltesznek iksz kérdést, mondjuk 3 választható lehetőséggel, és be kell jelölni a jót? Vagy hogy kell elképzelni?:D

2012. júl. 17. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így. 55 kérdés van.
2012. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, köszi, akkor nem is kell mindent bemagolni, elég ha felismerem, mondjuk ha a jó a kérdések közt van?
2012. júl. 17. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát máshogy nem is megy :)
2012. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért magold csak be ;) nem szeretnék a jövőben miattad meghalni és én nem szeretek tanulni és a suliból is sűrün lógok deha én be tudtam magolni a kreszt neked se lesz nehéz :)
2012. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól hogy mondjuk én most tegyük fel bemagolom, de nem hiszem hogy be fogom, akkor csak hamarabb felejtek, legalábbis én, attól ugyan úgy lesznek hülyék az utakon, és kevés eséllyel pont miattam halnál meg :D
2012. júl. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!