Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normális, hogy még nem érzem...

Normális, hogy még nem érzem jól hogyan irányítsak egy vitorlázó repülőgépet?

Figyelt kérdés
Egy Pro-Fe DuoBanjo motoros vitorlázó repülőgépen tanulok. Eddig 3 olyan órám volt, hogy én ültem elöl, előtte meg kb. 3 hogy hátul. Az oktatóm legutóbb azt mondta, hogy nem voltam valami ügyes, és 4-est adott az órára. A fordulókra már kezdek ráérezni, de még mindig nagyon bizonytalannak érzem magam miközben vezetem. Mindig elmegy a horizonthelyzet, vagy a bólintás nem megfelelő, és ezeket elég nehezen korrigálom (a horizonthelyzetet azért könnyebben). Elég rossz most a kedvem, szerintetek majd ráérzek, vagy a repülés nem nekem való?

2012. okt. 4. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
3 óra amin te vezettél és nem megy még tökéletesen? ennyi idő alatt nem sokaknak sikerülhet jól. gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. mást nem tudok mondani. ne vegye el az a kedvedet tőle, hogy az elején nem megy. senki sem profinak születik. tarts ki, és ne add fel, tölts több időt gyakorlással.
2012. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most motoros vitorlázó, vagy vitorla? Nem mindegy... amúgy vitorlánál kb. 4 órád van, amikor elengednek egyedül. Miért nem valami rendes moviton tanulsz, pl. Falke?
2012. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!