Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért gáz biciklivel suliba...

Miért gáz biciklivel suliba járni? Mindig leakarnak beszélni róla. (Bp. )

Figyelt kérdés

3-4 buszmegállóra lakok a sulitól. Sokszor felvetem,hogy járhatnék biciklivel, de osztálytársaim mindig csak 'hülye vagy?'. Hozzátenném 400 fős suli, és 5 bicikli van a tárolóba reggelente.

Miért gáz bringával járni suliba?



2012. okt. 9. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak annak, aki el van kényelmesedve, és nem bírja fizikailag.
2012. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Sose tudhatod, hogy eső, hó vagy mi vár a suliidő végén.

Ha suli után még lógni akarsz egy kicsit a haverokkal, akkor tolhatod a biciklidet.

Nem tudsz egy lányt hazakísérni (vagy téged nem tud egy fiú).

Előbb utóbb ellopják!

2012. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom ott életveszélyes bringával menni, pedig lehetne vele spórolni súlyos ezreket. Amíg viszont az autósok nincsenek kellő tekintettel a bringásokra, és nincs teljesen kiépítve a bicikliút-hálózat, addig nem érdemes kockáztatni.
2012. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:

3-4 megálló? Menj rollerral. Azt tudod magaddal vinni és így nem lopják el olyan könnyen. Most úgyis divat, ahogy látom.


Szerintem a "leakarnak" leírása kellene hogy legyen a gáz, nem a választott közlekedési eszköz.

2012. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A lebeszéléshez érvek kellenek. Az nem érv, hogy "hülye vagy". :) Amikor én voltam tini, a sapka hordása volt gáz, ezért sokan inkább betegek lettek, minthogy a többiek megszólják őket.
2012. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg baromi trendi manapság a bringázás. Nem tudom, milyen szubkultúrához tartozhatnak az osztálytársaid, ha rajabbnak tartják a buszozást a bringázásnál. Vagy mindenkit Rolls Royce-szal hoz a fater az osztályban?
2012. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-4 megállón inkább sétálj egy rövidkét. Ennél még kikötözni is több idő a biciklit.
2012. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!