Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Baleset okozása, mire számítha...

Baleset okozása, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Okoztam egy balesetet, amiben szerencsére csak anyagi kár keletkezett, az is csak a saját tulajdonomban. Nemrég kaptam egy idézést, hogy meg kell jelennem a rendőrségen, közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése miatti kihallgatáson. A baleset saját hibából, figyelmetlenségből adódott, nem léptem át a sebességhatárt, be voltam kötve, nem ittam, viszont mobiltelefont használtam, amit be is vallottam. Már hetek óta ezen idegeskedem, jó lenne tudni kb. mire számíthatok.
2012. okt. 18. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

elkövettél néhány szabálysértést,

ezért a rendőrség ki fog szabni valszeg egy kb 30 ezer forintos bírságot rád,

ennyi, azt jónapot,


ne idegeskedj,ez így megy ,hivatalból kell eljárniuk,amit meg is tesznek,

te majd 30 napon belül befizeted a sárga csekket amit adnak,azt ott a vége az ügyednek,

2012. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legyen igazad, én már ott tartok, hogy örömmel fizetnék csak legyek túl ezen az egészen.
2012. okt. 18. 13:21
 3/3 Antimod ***** válasza:
100%
Ne aggódj feleslegesen, valószínű megúszod pénzbírsággal, talán nem vonják be ideiglenesen a jogsidat.
2012. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!