Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csinálhat olyat egy M kategóri...

Csinálhat olyat egy M kategóriás motoros iskola hogy,2 vezetés után vizsga?

Figyelt kérdés
1 vezetés 1 óra volt

2012. okt. 19. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

No és, most akkor mi a gond? Máskor meg minél előbb kell a jogsi!

Ha úgy látja az oktató, hogy menni fog, akkor elküld vizsgázni gondolom.

November végén befejeződik a motoros oktatás és vizsga, gondolom előte ki akarják szórni a tanulókat.

2012. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez most történt veled, akkor ne csodálkozz mert már később nem fognak senkivel foglalkozni, akinek most olyan a vezetése hogy vizsgára engedhető, azt simán levizsgáztatják most, ha nem érzed magad jónak, akkor necces, odakell figyelned és a legjobbat kihozni

Annyi jó van ebben hogy nem kell túl izgulni mint az autós vezetést

2012. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg ugye van kötelező minimum óraszám(nemtudom hogy mennyi, én se vezettem le Ak-nál) de ezt - -ba nem igazán tartják be. Ha +-ba mész akkor persze perkálhatsz pótóráért.


De egyébként érthető hogy ennyire sietnek. Kitalálták hogy emelik a korhatárt, meg megszüntetik meg egyéb baromságokat és ennek hatására sokan most év végén még meg akarják csinálni. De a vizsgaidőpontok fogynak, az motoros oktatási szezonnak pedig nemsokára vége.

Tehát az olyanokat akik már valamennyire tudják mit kellene csinálni gyorsan küldeni akarják vizsgázni ha sikerül helyet találni nekik.



És még mielőtt jön valami okos és elkezd kioktatni engem a korhatárokkal kapcsolatban:

[link]

320. oldal környékén.

2012. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!