Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Több gázolajat/benzint számláz...

Több gázolajat/benzint számláz az óra a benzinkúton, mint amennyit valójában kapok. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek, ahol csak egy Mol kút van. Eddig mindig ott tankoltam és az volt a megszokott, hogy valahányszor felgyullad a sárga lámpa (fogy az üzemanyag) mentem tankolni és mindig olyan 55-56 liter körül tudtam teletankolni az autót. Mindig betartottam a -felgyullad a lámpa, rohanok tankolni típust- másképp nem szoktam.

Erre most pont úgy esett h máshol, másik városban tankoltam, DE ugyanúgy Mol kúton. És érdekes, felgyulladt a lámpa, teletankoltam és nem ,,fért" bele csak 50 liter gázolaj. Mondom ilyen nincs. 1-2 liter eltérést meg lehet magyarázni, de 50et?

Szóval gyanítom, hogy a kisvárosi Mol kúton a számláló meg van buherálva, és gondolom a ,,feles/kimaradt" gázolajat stb... szépen vkik elteszik maguknak....

Jól sejtem?

A kérdés: én ezt nem akarom hagyni, de a nevemet sem akarom vállalni h én legyek a feljelentő. Mit lehetne csinálni?


2012. okt. 21. 09:51
1 2
 11/13 Napkiraly ***** válasza:
Én pl korrekt választ adtam, hidd el, nem a mol pénzel. Valahol valamennyi biztosan tudnak csalni, de szerintem 10%-ot nem.
2012. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csodák vannak még, ahogyan

városi legendák is.


Profinfo Team ZRt.


Ezzel már felvállaltam, hogy a MOL

ellen, de mellett állok.

(Belsőellenőrzés, minőségbiztosítás stb.)

2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Remélem ezt megnézi aki, annyira védte a benzinkutakat: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k-FQl..
2012. nov. 19. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!