Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy ez a villamospálya ellentétes irányú? Képpel

Figyelt kérdés
[link]

#KRESZ #képes kresz kérdések
2012. nov. 13. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ellentétes irányú??
2012. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a tesztből kifolyólag, ahol azt írták, hogy ellentétes irányű villamospályán nem előzhetem meg az előttem levő autót
2012. nov. 13. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem úgy van értelme, hogy két pár sín van (mint a képen is). A veled azonos irányún előzhetsz, a szembejövőén nem. A villamosok is a jobbra tartás szerint közlekednek.
2012. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a közvetlenül a tanulókocsi mellettire gondol, beugratós kérdés. Figyelni kell, mert van egy ugyanilyen kép, ahol pl záróvonal van a villamospálya mellett.
2012. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az út közepén két vágány van. A jobb oldalin veled egy irányba haladnak a villamosok, a bal oldalin meg szembe jönnek. Ha előzni akarsz, akkor a jobb oldalit veheted igénybe, a bal oldai, szembejövő vágányra nem mehetsz át. A villamos ugyanis meglepően gyorsan érkezik és nagyon nagy a fékútja, úgyhogy könnyű szembetalálkozni vele, és mivel nehéz, te húzod a rövidebbet.
2012. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor végülis megelőzhetem, de jobbról...és lehet, hogy magát az előzés tényét figyeltem, és nem azt hogy jobb-e vagy bal
2012. nov. 13. 11:04
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2012. nov. 13. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt hogy előzöd meg jobbról?? Anyám borogass
2012. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sehogy, de ha egyszerűen én azt feltételezem, hogy a kérdés nem becsapós, akkor helyes lett volna a válasz
2012. nov. 13. 21:26
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként is, a kérdés a két villamospályára vonatkozott
2012. nov. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!