Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teljesen megszűnt a rutin...

Teljesen megszűnt a rutin vizsga? Kresz és elsősegély után milyen oktatást kapok akkor?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rutinvizsga nincs, az oktató maga dönti el, mikor érez eléggé felkészültnek arra, hogy forgalomban tanulj, illetve a forgalmi vizsga részeként kell bizonyos járműkezelési manővereket (parkolás, megfordulás) bemutatni.

Viszont a sikeres elméleti vizsga után ugyanúgy a rutinpályán fogod megkezdeni végtelen köreidet, mint az eddigi próbálkozók. Először ott fogsz megtanulni autót vezetni (na, nem nagyon, csak annyira, amennyire ott lehet) és mikor már jól megy, akkor forgalomban fogsz gyakorolni.

2012. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ

már attól féltem, hogy egyből a forgalomba visznek ki, mert még életemben nem vezettem

2012. nov. 13. 11:45
 3/10 ßđkan ***** válasza:
100%

Szabályok szerint elméletileg

Járműkezelés (rutin): 9 óra

Városi vezetés: 14 óra

Országúti vezetés: 4 óra

Éjszakai vezetés: 2 óra

Vizsgaóra: 1 óra


Így kellene zajlania,de általában , ha jól vezetsz akkor már 2-ik órában a forgalomban vezethetsz!

2012. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szóval akkor majd meglátjuk, hogy mit szól a vezetésemhez az oktató


mondjuk a forgalomba vezetéshez mindenképpen kell idő

2012. nov. 13. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm életében nem vezetett autót,beiratkozott a tanfolyamra és elméleti után a rutinpályán eltöltött 1 órát utána kivitték forgalomba :O aztán néha még lefulladt az autóval...
2012. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy mész rutinpályára. Nekem egy percet sem kellett ott vezetnem, pedig nem tanultam az itthoni autóval semmit. Aki az én oktatóm volt, már senkit nem vitt rutinpályára.
2012. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én már az első órámon a városban vezettem.

megjött értem az oktató, mondta hogy üljek be a kormány mögé. Átvettük 5 perc alatt hogy mit hol találok és indulás. Életembe nem vezettem előtte. Tehát az első vezetésem nekem mindjárt a belvárosi forgalomban történt.

2012. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én fél órát voltam rutinpályán, látta h megy az elindulás, váltás, manőverezés, aztán mentünk forgalomba.
2012. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az első órámon vihettem az oktatómat dolgozni, 85 km/h-val vezettem, végig goromba volt és undok hozzám(koczka autósiskola pannonhalma). Ezután iskolát váltottam, de ott is egyből a városban mentünk:)
2012. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én sem voltam a rutinpályán. Egyből a forgalomba mentem..Első vezetési órám úgy volt, hogy kijöttem az iskolából, ültem be a tanulóautóba, és mentünk a városba..Ennyi volt..Mondjuk előtte is vezettem már, de akkor is.
2015. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!