Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó ötlet ha a...

Szerintetek is jó ötlet ha a forgalmi vizsga napján a vizsga előtt közvetlen még vezetek?

Figyelt kérdés

Jövőhét kedden lesz a vizsgám és eléggé izgulok.. Azt mondta az oktatóm hogy még a vizsga előtt is közvetlen vezessünk egy órát a városban. De ettől nem "fárad le" az agyam, és majd a vizsgán kevésbé tudok figyelni?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. dec. 5. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én vezettem, nem ment jól, vizsga viszont meglett.

De csak azért nem ment jól mert az oktató ba.sztatott...

2012. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is vezettem azon a napon, szerintem érdemes.
2012. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!

Elég régen vizsgáztam, akkoriban különcnek számított az oktatóm, aki javasolta a vizsga előtti vezetést. Aki elfogadta, annak tartalékolt erre 1 órát. Én hasznosnak éreztem, mert már vizsgalázban, de még tét nélkül lehetett vezetni. Igaz elég korán, órákkal a vizsga előtt, mert aztán kellett az autó a sorozatos vizsgákhoz.

Nem tudom, hogy emiatt volt-e, de annál az oktatónál sokkal kevesebb volt a bukás, mint másoknál. Igaz, hogy egyébként is igen jó oktató volt.

2012. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 5. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
ha nem fáraszt le 2 óra vezetés és odafigyelés akkor mehetsz ,de én akkor se ajánlanám mert ha valamit elcseszel akkor az megmarad benned és még jobban izgulsz. én nem vezettem előtte és pont ma lett meg a vizsgám
2012. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor nem fáradsz el, mert izgulsz eléggé, ami olyan mintha megittál volna 2liter kávét. Gyomorgörcs, fosás, szemeid kipattanva...

Mi reggel találkoztunk és úgy mentünk együtt a pályára vizsga előtt és én vezettem odafelé. Szükség volt rá, mert a vizsga előtti éjjel szakadt a hó (azelőtt semmi) és forgalomban még nem vezettem hóban (azóta a kedvencem).

2012. dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vezettem a motoros vizsgám előtt 1 órát - aztán kihúztam ugyan azt a vizsgaútvonalat, amin vizsga előtt végigmentünk :-)
2012. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is vezettem még egy órát a vizsgám előtt, ami azért is hasznos volt, mert az oktató akkor már tudta, hogy ki lesz a vizsgabiztos. Így volt ideje elmondani, hogy mire kell fokozottan figyelni.
2012. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!