Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a bérletem ilyen, akkor...

Ha a bérletem ilyen, akkor megbüntet a BKV ellenőr?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vettem távolsági bérletet, és az aki kiállította véletlenül az igazolólapőra nem a diákigazolványszámomat írta(nem a volankódost, amelyiket kellett volna). hanem ami felette van, az azonosítószámot. Ezért megbüntetnek?Kérlek segítsetek!
2009. aug. 29. 11:27
 1/4 A kérdező kommentje:
JÁrt már így valaki, mint én?Mi lett belőle?Megbüntettek?
2009. aug. 29. 11:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza oda,ahol vetted,és írasd át!
2009. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
nekem még soha nem ellenőrizték le a számot. nagy néha megnézni az elejét, hogy nappalis vagyok-e, meg néha a matricát, hogy érvényes-e. a lényeg, hogy legyen odaírva szám. nem hiszem hogy valaha leellenőrzik, jó-e. kb. 1:1000000-hoz az esélye.:D
2009. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Én évekig a felső számsort írtam be a bérletre, mert azt hittem, az a diákigazolvány száma (ki a fene gondolja, hogy a vonalkód?!)...

Semmi bajom nem lett belőle, végülis az a szám is téged jelöl : az Oktatási Azonosítószámod egyedi, csak a tiéd!

(A Diákigazolvány száma változhat attól függően, hogy melyik iskolába jársz, de ez az Azonosítószám mindegyik diákigazolványodon ugyanaz lesz!)


Szóval, végülis tökmindegy! :D

2009. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!