Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hová szokták bekötni?

Hová szokták bekötni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiat punto 2 fényszóróit akarom szétszedni és belüre akarok led sort tenni, csak azt nem tudom, hogy mire kössem rá. A helyzet jelzöre? vagy a tompitottra? De arra is gondoltam, hogy a helyzet jelzöre, de úgy hogy izzót azt nem rakok bele. Egyébként 12V kell a 45cm-es led sornak.

2013. febr. 5. 18:23
 1/8 Zsolt75 ***** válasza:

A helyzetjelzővel együtt működik a komoly autókon, de műszaki vizsgán max egy újabb vizsgadíjjal jutalmazzák ha a saját helyzetjelződ nem működik. Javaslom ne szereld ki az izzót abból se.


Én a helyedbe hozzá se nyúlnék, mert szerintem ciki az ilyesmi. Ettől az még puntó. Nem akarlak megbántani vele, jó kis kocsi, de ettől nem lesz audi.....

2013. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, de szét akarom tuningolni csak ugye nem 500-600ezer ft-ból, hanem max 220ft-ból. Kb ennyi keret van rá:(
2013. febr. 5. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs E/RL00 jelölése a sornak/füzérnek, akkor mindegy mire kötöd rá, mindenképpen szabálytalan.


Olvasd el ezt:


[link]

2013. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végig olvastam, de ebböl nem derült ki , hogy honan vigyem az áram forrást. Meg én a lámpa burába fogom beszerkezteni (ilyen szilikonos led csikom van). A müszaki meg meg van olda mert a városmtól 40km-eren belül 3 sunyi vizsgásztató is van.
2013. febr. 5. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak a 220 ezer forintnak szerintem lenne jobb helye is. Erre te is rájössz majd, ha kicsit belegondolsz. Az ilyen LED sor meg baromi ciki tényleg.
2013. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendőr is leszedeti a rendszámot, ha szabálytalanságot észlel. Nemrég volt a totalcaron egy cikk, a Winklert is megszivatták, igaz neki engedély nélküli Xenon volt a lámpatestében, egy fokkal durvább, de jogszabályi alapon ugyanolyan szabálytalanság mindkettő.
2013. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Honnan vidd az áramot? A tompított felkapcsolásakor elhalványulást/kikapcsolást gondolom valami relés vagy hasonló megoldással lehet véghezvinni.


De ha emiatt nem fáj a fejed, akkor a helyzetjelző mellé, az izzó meghagyásával. Aztán lesz ami lesz ha elkapnak.

2013. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Napkiraly ***** válasza:

a kínai karácsonyfaizzó inkább ciki mint menő, ráadásul ezzel fogsz nyilván jaszkarizni, lekapcsolod a h4-et és helyzetjelzővel közlekedsz mert az menő...

Persze 3-4 hónapon belül elkapnak vele és időszakos vizsgára köteleznek. Azt nem a sunyi és társa sufniban fogod vizsgáztatni,hanem a mozaik utcában, ahol még a gyári szivargyújtó aljzatodért is kivágnak majd.

2013. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!