Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolási bírság! Reális?

Hanyatka kérdése:

Parkolási bírság! Reális?

Figyelt kérdés
Tegnap Debrecen belvárosában parkoltam,túlléptem a kifizetett parkolást 20 perccel mire visszaértem az autóhoz és 5200 Ft-ra bírságoltak!Reális ez,mióta ilyen drága a büntetés?
2013. febr. 6. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
5200ft? aztamindenit! Oda akarok költözni! Én csak 30ezres csekkeket kapok....
2013. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem a 20 percre jött ki ez az összeg,

hanem odament a parkolóőr,és azt látta,hogy neked most per pillanat,nincs érvényes jegyed,

és kiszabta azt, amit a jegy nélküli parkolókra ki kell szabnia,

2013. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5.200 Ft rohadt kevés.
2013. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Valamiből fel kell építeni a stadiont! Miért nem a Fórumban parkolsz, vagy a Plázában, Vagy a zónán kívül. Ne gazdagodjon Kósa!
2013. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 1070-et kellett befizetnem Veszprémben. Nem mondom, hogy örültem neki, amikor megláttam a szélvédőn a csomagot, de amikor kinyitottam és megnéztem az összeget szinte örültem. Gyorsan be is fizettem a postán, hogy meg ne gondolják magukat :D
2013. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!