Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestről Nyíregyházára ha...

Budapestről Nyíregyházára ha autóval megyünk oda vissza kb. mennyibe kerül a benzin?

Figyelt kérdés
nem autópályán megyünk majd
2013. febr. 18. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Miből gondolod, hogy mi jobban tudjuk, hogy mennyit fogyaszt az autó s hogyan vezetik? Az időjárást már bele se keverem, pedig az sem elhanyagolható.

A távot pedig megnézheted google maps-en. Budapest elég tág fogalom s a fogyasztással is érdekes dolgokat tud tenni.

2013. febr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kb. húszezer. +/- ötezer.
2013. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le milyen autóról van szó, akkor a válaszra egy kicsit várnod kell. Ugyanis a kristálygömböm mostanában szarakodik:D
2013. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
agyatlan vagy ez nem vitás cimbi:) rutinod 0 számolni nem tudsz ide irod hé valaki mondja meg menyi pénz kell.. régi 3 ason nem az a gond , menyibe fog kerulni idővel több is,, meg ha le fotoznak beszivtad rendesen sporolni akarsz 2800 ft :)
2013. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az összes kib.szott okostojásnak üzenem hogy nem az én kocsim nem én vezetek majd

Ja és eddig csak mávval mentem ezért kérdeztem hogy KB.!!! mennyibe jönne ki!

Nem kell mindjárt idiótának nézni az embert csak mert nem tudod felfogni a kérdést bameg!

:)

az egyetlen értelmes válaszadónak meg köszönöm szépen :)

2013. febr. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!