Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van rá lehetőségem, hogy jövő...

Van rá lehetőségem, hogy jövő hét csüt. Vizsgázzak, azonban még bizonytalan vagyok, félek egyes szituációkban, de a kötelezőnél 4-5 órával többet vezettem már? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bevállaljam? Nem bírom eldönteni.

2013. márc. 18. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Akkor vállald a vizsgát, ha utána, sikeresség esetén, el mersz indulni egyedül vezetni.

Ha bizonytalan vagy, akkor valószínűleg nem ártana még órákat venned inkább.

Nem a vizsga a cél, hanem a biztonságos, balesetmentes közlekedés. Véletlenségből bárkinek sikerülhet levizsgázni, de gondolni kell arra is, mi lesz utána.

Annak meg nincs sok értelme, hogy most levizsgázol, aztán az életbe többet volán mögé se ülsz.

2013. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Természetesen szeretnék vezetni a jövőben is, csak eleinte nem egyedül. Annyira nem érzem magabiztosnak magam. Igyekszem figyelmesnek lenni, csak nagyon parás típus vagyok. És nagyon nehéz levetkőzni, ezzez nekem több hónap kéne még, hogy magabiztosan, semmi para nélkül tudjak.
2013. márc. 18. 16:15
 3/16 A kérdező kommentje:
*ehhez.
2013. márc. 18. 16:16
 4/16 szántóvető ***** válasza:

én ilyenkor elszomorodok amikor ilyet hallok/olvasok hogy: "félek egyes szituációkban"

félve vezetni nem szabad,abból csak bajod lesz előbb-utóbb.és ha beül melléd valaki akkor mi lesz?elvárod hogy irányítson?

mikor először osztogatott tanácsokat apám akkor lenyeltem(már megvolt a jogsim),másodjára megálltam az út szélén és helyet cseréltünk,hagytam hadd vezessen.pedig az ő kocsija is volt ráadásul.

2013. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szabadna félnem, mert abból jó nem lehet, de ezt olyan könnyen nem lehet levetkőzni, ha ilyen típusú vagy és rutin nélkül.....
2013. márc. 18. 16:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, nem kellene erőltetned a jogosítvány-dolgot.

Amiről beszélsz, az a tipikus női "apjuk, én is akarok jogosítványt, majd vasárnaponként én vezetek anyámékhoz!"-sofőr, akik csak bajt csinálnak maguk körül. (Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok, szóval nem a női nemnek szól ez!)

2013. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem a hétvégi sofőr akarok lenni, vagy aki ünnepnapokon veszi elő a kocsit. De szerintem vizsga alatt senki sem halál nyugalommal kezd neki a vezetésnek. S nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen aki fél autót vezetni kezdetekben.

Másrészt az oktatóm is nagyban rátesz, miért parázok ennyire.

2013. márc. 18. 20:58
 8/16 szántóvető ***** válasza:
meg tudod fogalmazni hogy mitől félsz?
2013. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Pl.: attól ha történik vmi egy hirtelen szitu, és leblokkolok, nem jól reagáok vagy, hogy annyira izgulok, hogy valamit figyelmen kívül hagyok és ezáltal vmi galibát okozok.

Az autót egész jól tudom kezelni, tudom mikor mit kell csinálni váltani stb.

A másik ami aggaszt, hogy az oktatóm pár parkolást nem is gyakorlotatott, amit fontos lenne!! És a többit is csak 1-2 alkalommal... Igaz a héten még lenne órám és a jövő héten is a vizsga előtt. De ennyi vajon elég ezeket átvenni?

Gyakorlatilag rutinpályán nem is voltunk, rögtön mélyvíz és forgalom.

2013. márc. 18. 21:15
 10/16 anonim ***** válasza:

"Az autót egész jól tudom kezelni, tudom mikor mit kell csinálni váltani stb."


Jézusom, aki vizsga előtt ilyen kijelentést tesz, annak tényleg nem való a vezetés... :S

2013. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!