Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van rá lehetőségem, hogy jövő...

Van rá lehetőségem, hogy jövő hét csüt. Vizsgázzak, azonban még bizonytalan vagyok, félek egyes szituációkban, de a kötelezőnél 4-5 órával többet vezettem már? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bevállaljam? Nem bírom eldönteni.

2013. márc. 18. 15:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy profi vagyok, és flottul megy minden, annyit mondtam, tudom mit kell csinálni (visszaváltás, index, pedálok kezelése) Nyilván stresszhelyzetben ezeknek a helyes használata nem jön össze, épp ezért vagy beparázva.

Még van mit tanulnom, hogy jobban érezzem a kocsit, hogy egyes feladatok már automatikusan működjenek.

2013. márc. 18. 21:41
 12/16 A kérdező kommentje:

És kedves 10 es, nem lehúzni kéne és fikázni, még jobban eltántorítani a vezetéstől, inkább bíztatni. Talán az is baj, hogy némi pozitívumot véltem felfedezni?

Senki sem úgy születettm hogy belült és már tudott vezetni, és egy ép elméjű ember meg tud tanulni vezetni, ki lassabban, kis gyorsabban.... nem vagyunk egyformák szerencsére, nekem pl kevés az önbizalmam, betojós típus vagyok, de ettől nem hiszem hogy valaki alkalmatlan lenne a vezetésre.

2013. márc. 18. 21:47
 13/16 szántóvető ***** válasza:
ilyen sok óraszámmal nem gyakoroltad a parkolást?menjél vizsgázni és ha megbux válts oktatót.
2013. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Noh mindegy is. Nem tudom mit vártam, csoda, hogy nem kaptam ennél durvább kommenteket. A rosszindulat, a fúrás, a mások lelkébe tiprás nagyon jól megy egyes emberkéknek. Nyilván ők tökéletesek, és ők igazán jó sofőrök és mikor tanultak, akkor is igen faxán belevalóan álltak a dolgokhoz. És én nyilván teljeseb képtelen vagyok vezetni, mert ők így gondolják, sőt egyenesen közveszélyes vagyok.

Mindenesetre köszi a válaszokat.

2013. márc. 18. 21:59
 15/16 A kérdező kommentje:
szántóvető, ne is mondd, az oktatóm egy balfax, nem csoda h. a maradék önbizalmam is megrengett. Nah majd beszélek vele, és megkérdem, hogy mégis, hogy gondolja ezt, hogy pár órában tanítja meg a parkolást, megfordulásokat, ráadásul éles helyzetben, forgalomban.
2013. márc. 18. 22:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért nem váltottál oktatót? Tudtommal ezt mindegyik autósiskolánál megteheted! És valóban, még ne menj vizsgázni, ha ilyen bizonytalan vagy! Nagyobb kudarc, ha megbuksz vizsgán, minthogy még most bevállalsz néhány plusz órát!
2013. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!