Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nekem 30 évesen...

Az gáz, ha nekem 30 évesen nincs jogsim?

Figyelt kérdés
próbáltam letenni, de többszor is elbuktam, egyszerűen képtelen vagyok figyelni normálisan és valamit mindig elrontok, ráadásul iszonyúan feszült vagyok, az egyik vizsgáztatásnál össze is törtem a kocsit... a csajoknál is érzek egy enyhe lenézést emiatt, mit csináljak?
2013. ápr. 4. 12:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
41%
Nem "gáz", de nagyon furcsa. Főleg a mai világban. Én már 40 is elmúltam, és 18 éves koromban lett meg a jogsim, nő létemre alig vártam, hogy legyen már meg. Ezért is furcsa nekem, hogy ha valakinek nincs. De ezt te tudod, te érzed, mennyire lenne rá szükséged. Nekünk van kocsink, de alig használjuk, akkor is többnyire Én, és már nagyon sokszor adódott úgy az életben, hogy nagyon nagy szükség volt rá.
2013. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
"az egyik vizsgáztatásnál össze is törtem a kocsit..." na itt szakadtam xD am ne aggódj ismerek sok olyan embereket akiknek 35 évesen sincs jogsijuk és mégis boldogak
2013. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Te törted össze a kocsimat??? Na megállj!
2013. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
55%

Egyáltalán nem gáz.

Nagyanyám és keresztanyám se tette le. Ők félnek a vezetéstől.

Ez olyan minthogy valaki profin úszik, van olyan aki nem tud, vagy fél a mély víztől.

:)

én is félek picit a vezetéstől, de viszont az uszodai mélyvízbe leér a lábam

2013. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem fater autóból nem tudott levizgázni sose érzett rá, végül motorból elsőre átment, azt mondta neki találták ki :D

20/F

2013. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne gáz?

1. Nem két forintba kerül.

2. Annak mi értelme ha nem használod csak ott porosodik?

(ennyi erővel csinálhatsz 5 nyelvből felsőfokú nyelvvizsgát, hátha egyszer szükséged lesz rá, továbbá megcsinálhatod a többi kategóriát is, hátha egyszer szükséged lesz rá)

3. Ez sokaknál presztízs. Tizenéves kis fiúk popsiját már csípi a pelus, és nem olyan menő a haverok meg a lányok körében ha nincs jogsijuk.


"Főleg a mai világban. Én már 40 is elmúltam, és 18 éves koromban lett meg a jogsim, nő létemre alig vártam, hogy legyen már meg"


Ez kicsit ellentmondásos.

A mai világban.

Tehát nem a kőkorban amikor a férfiak kiváltsága volt a jogsi. Tehát ez a nő létemre dolog már elavult.


Röviden: Ha kell neked és van rá lehetőséged (pénzed) akkor tedd le, akárhányszor is megbuksz vagy akármi!

De csak azért mert mások megszólnak, meg mit gondolnak mások ne erőltesd!

Ugyanúgy nem fogsz mondjuk egy mások által "elvárt" tanfolyamra vagy egyetemre beiratkozni, hogy meg ne szóljanak.

2013. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Annak ellenére, hogy csak 35 éves koromra lett jogsim mondom azt, hogy gáz. Persze lehet nélküle élni, de én már nagyon bánom, hogy nem 18 évesen raktam le. Az, hogy a csajok lenéznek emiatt, egy helyes megérzésed, sajnos. Mondjuk nem a kocsimmal szeretnék hódítani, de sajnos mióta autózok, tényleg másképpen néznek rám. Ha még szereled is saját magad, na akkor leszel egy istenkirálycsászár. Gondolom azért, mert ebből az jön le nekik, hogy nem vagy töketlen.
2013. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Az a gáz, ha 30 évesen olyanokat kérdezel, hogy gáz-e valami.

Én 36 voltam, amikor megszereztem a jogsit. Mondjuk nem azért, mert ezerszer megbuktam előtte, hanem csak akkor fogtam neki.


De ha neked nem megy, meg összetöröd a kocsikat, akkor mindenki csak jobban jár, ha legfeljebb az anyósülésen utazol. Kérlek, ne akarj jogsit!

2013. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Azt ne mi döntsük már el, hogy való-e neki a jogsi. Vannak akik nehezebben jönnek bele a vezetésbe, viszont később jó sofőrök lesznek. Eleve nem tartom jó ötletnek, hogy leszóljuk a kérdezőt, mert így még a maradék önbizalma is el fog menni.
2013. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom hogyha a Te kocsidat törné össze akkor is ilyen választ adtál volna?

Szerencsére azt a biztosok és az oktatók látják kinek való jogsi és kinek nem

2013. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!