Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha esetleg a B kategóriás...

Ha esetleg a B kategóriás orvosi alkalmasságin rossz a szemem akkor is kapok orvosi papírt vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire rossz? Mi a baja? Ha rövidlátó vagy akkor biztosan. Nekem a szemem kb. 7-esek. És mégis napi szinten sok-sok km-t vezetek legálisan. Szemüvegben, illetve kontaktlencsében.
2013. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szemüveggel látsz?

Ha igen akkor bejegyzik hogy szemüveggel vezethetsz csak.

2013. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még nincs szemüvegem...
2013. jún. 19. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy nem lesz meg.

Vizsgálaton látni kell. Hogy szemüveggel vagy anélkül az alkalmasság szempontjából nem számít. (persze a jogsiba bekerül hogy szemüveges vagy) De ha nem látsz akkor nem kapod meg. Tehát először szemüveg aztán alkalmassági.

2013. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-5-ös mindkét szemem és megvolt az alkalmassági, az orvosira ráírták, hogy alkalmas feltétellel, a feltétel pedig, hogy szemüveggel vezethet
2013. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én megoldottam: kontaktlencsében mentem el a vizsgálatra. az orvos nem kérdezte én meg nem mondtam. megfeleltem, és a jogsin is kontaktlencse nélkül vagyok. ennek 4 éve, de már inkább szemüvegben vezetek.
2013. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Te vagy az Balázs?
2013. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!