Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Utálok vezetni, de mégis rám...

Utálok vezetni, de mégis rám erőltetik, miért?

Figyelt kérdés

Én már akkor éreztem, hogy nem fogok szeretni autót vezetni soha az életben, mikor régen mentünk valahova, vagy olyan helyt voltunk ahol rég nincs semmi vagy senki és mondta fater, hogy vezessek. Úgy írattak be a tanfolyamra, hogy nem is tudtam róla, és már előtte is mindig mondtam, hogy erre nem kéne pazarolni a pénzt.

KRESZ,elsősegély simán megvolt mert mi baj lenne az elméleti dolgokkal... De ez a forgalom, 20. óra körül járok parkolni nem tudok rendesen, nem tudom mikor kell a kormányt "ráfordítani", hogy normálisan be tudjak állni, sokszor majdnem nekimentem annak a kocsinak aki mellé kellett volna parkolni , csak az oktató segítségével "tudok" max beállni, úgy , hogy mondja mikor csináljam, semmi érzékem sincs az egészhez, elindulni sem tudok úgy, hogy szépen alaposan, hanem vagy hirtelen vagy sehogy... De nem bírják felfogni , hogy semmi érzékem nincs az egészhez, már akkor is mondtam nekik anno, hogy ne írassanak be, mert a pénzt fogják rám elbarmolni . mehetek majd páv-ra aztán az se fog sikerülni, teljesen feleslegesen elkúrtak rám 150ezret


2013. jún. 24. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert gondolom fiú vagy, és akik rád erőltetik még a 15. században "élnek".
2013. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most nincs kedved hozzá, de mégis érdemes végigcsinálnod. Bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy szükséged lesz rá vagy csak megjön a kedved, és éppen akkor nem lesz rá 150 ezred meg 2 hónapod.

A tanácsom: ha meglesz a jogsid, menj el egy kicsit egyedül vezetgetni, a feleségem is az első önálló vezetésénél érzett rá, és szerette meg, amikor (újra)tanítottam.

2013. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Páv az minek neked??!! Szerintem.vidd el a kedves családot egy séta kocsikázásra és miután áthajtottál pár piroson, elsodortál két biciklist és leszoritottad a buszt a buszsávban majd könnyed mozdulattal patkát fogtál végül árokba hajottál, fordulj az anyos ulésben ulo személyhez és kedvesen mond: Jol vezetek ugye!?
2013. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!