Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mégis mitévő legyek?! Képtelen...

Mégis mitévő legyek?! Képtelen vagyok legyőzni a repüléstől való félelmet.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy :\ egy évben kb 4-5x utazok, szóval már hozzászokhattam volna.. most januárban is kétszer 12 órát utaztam és mindig megígérem magamnak hogy SOHA TÖBBÉ! Holnap is Párizsba repülök és már 2 napja nem tudok enni annyira félek.. amikor a gépre felkerülök és felszáll egyszerüen rámjön a sírás és végig remegek mint egy nem normális -.-' egyszerűen nemtudom elengedni magam, mindig bennem van hogy mivan ha mi zuhanunk le..áá
2013. ápr. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugtasson meg az, hogy a repülés a lehető legbiztonságosabb közlekedés, ugyanis minden (MINDEN!) túl van biztosítva, nem röpköd boldog-boldogtalan az égen, ráadásul elég kemény szűrőn átesett, magasan képzett emberek koordinálják őket, tehát ütközni nem fogtok.


Lezuhanni meg még annyira se.

Igazából ezeket nyilván mind tudod már. Próbáld meg meglátni a szépségét, aztán egy idő után elmúlik.


Én a legelső felszállásig izgultam, aztán amikor elemelkedett a gép, teljesen megváltoztam, onnantól kezdve vártam az "akciót" :D

2013. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem máris legyőzted, mert felülsz a gépre. Engem fegyverrel se tudnának felkényszeríteni repülőre.
2013. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd át a repülési statisztikákat. Ebből ki fog derülni, hogy nagyobb esélyed van arra, hogy az utcán elüt egy autó (akármennyire is figyelsz, a matek nem hazudik), minthogy lezuhannál a géppel. Plusz a mai gépek már nagyon nehezen "esnek át", tehát minimális tolóerővel vagy akár anélkül is viszonylag könnyedén leszállnak. Arról nem is beszélve, hogy rendkívül képzett szakemberekkel vagy körülvéve (pilóta, stewardess, stb.).
2013. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondani szokták, a repülés biztonságos. Eddig még senki sem maradt fent.
2013. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!