Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit kell tenni ebben...

SÜRGŐS! Mit kell tenni ebben a helyzetben? Meg fognak büntetni?

Figyelt kérdés

jövök hazafele, és egy nő sírva jött hozzám oda hogy hívjak neki taxit, teljesen maga alatt volt láttam hogy tényleg valami gáz van, felhívtam neki kihívtam és egy ideig ott is ácsorgott aztán látom kijött a taxi de a nő sehol. most akkor engem meg fognak büntetni hogy ok nélkül hívogatom a taxit? vagy most mivan?


sajnálom a taxist mert itt áll feleslegesen a házunk előtt és nem merek kimenni szólni mert félek hogy rám lesz kenve és fizethetek ezt meg azt.



2013. júl. 8. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj de okos vagy... itt szivatod.. mondd meg neki hogy mi volt és elmegy...
2013. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztos?
2013. júl. 8. 17:37
 3/7 A kérdező kommentje:
nem fog pampogni hogy fizessem ki neki azt hogy kijött?
2013. júl. 8. 17:37
 4/7 audiofly ***** válasza:

Hát hadd várjon a Taxis , te meg addig várjál válaszokra a Gyakorikerdesek.hu-n.. :D


Amúgy meg elmagyarázod, hogy kölcsön kérte a telefonod és mire bementél a házba eltűnt. Miért büntetne meg , és ki büntetne meg?

2013. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megadod a címedet, én megbüntetlek.
2013. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem. megkért hogy hívjak neki taxit, felhívtam az én telefonomról a taxit és miután hálásan megköszönte bejöttem és mikor kinéztem láttam hogy még ott van, aztán mikor legközelebb néztem a nő már nem volt ott és pont jött a taxi

amúgy már elment.

anyám azt mondta véletlenül se szóljak neki mert még kifizettet velem valamit xd. úgyhogy megkérdeztem itt gyakorin hogy ez mennyire valóságalapú mert sajnáltam az embert hogy ott ácsorog a taxival, de mire válaszoltatok már lelépett

2013. júl. 8. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a kiállási díjat kifizethetted volna neki basszus...pár száz forint, és a taxis is ebből él. lehet emiatt lemaradt fizető utasokról, plusz feleslegesen elhasznált némi benzint.
2013. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!