Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hosszú utra megyek kb 12 óra...

Hosszú utra megyek kb 12 óra az út autóval még ilyen sokat egyszerre nem vezettem. Éjjel megyek, mit tegyek hogy ne legyek állmos fáradt? Kávét nem iszok se energia italt. Jó ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer 26 órát vezettem egyhuzamban.

Ha egy picit is fáradt vagy állj meg, nyújtózkodj, mozgasd meg magad picit.

Szellőzzön a kocsi menet közben és nekem pl sokat segített, hogy ha monotonnak éreztem elkezdtem énekelni, bármit ami eszembe jutott. :)

Ha kávét nem szereted igyál egy kis kólát.

2013. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is énekelni szoktam.....
2013. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem 12 óra letolható megállás nélkül is, csak legyél kipihent. Ha még nem mentél hosszabb távot sem egyhuzamban (6-8 óra), akkor 3 óránként állj meg, szállj ki és ugrálj egy kicsit, hogy felmenjen a pulzusod, az külön jó, ha éjjel szállsz ki, amikor hűvösebb vagy. Ha érzed, hogy álmosodsz, akkor húzd le kicsit az ablakot, hogy hűvösebb levegő jöjjön be.
2017. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!