Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikortól érvényes az változtat...

Mikortól érvényes az változtatás, hogy B kat. Esetén 580 km-t kell vezetni?

Figyelt kérdés
Én jövőhéten kezdem a gyakorlatot, és örülnék, ha rám már érvényes lenne! Olvastam olyat is, hogy csütörtöktől hatályba lép, meg olyat is, hogy csak októbertől. Köszönöm, ha valaki tud segíteni. Vagy esetleg hol tudok ennek pontosan utánakérdezni?
2013. aug. 15. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Október 1-től
2013. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem hallottam erről. De amúgy ez mért baj? Eddig meg óraszámban volt meghatározva. Ez csak formaság, nem?
2013. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Kedves 2.! Miért kérdeztél rá, hogy ez "miért baj"? Ki írta azt, hogy ezzel problémája lenne?
2013. aug. 15. 09:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 20 km óránként. Legtöbb oktató még 10 km-t sem vitt eddig óránként, hogy spóroljon a benzinnel. Úgyhogy lesz itt nagy sírás az oktatóktól vagy szokás szerint "beírják oszt' jóvan".
2013. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" Úgyhogy lesz itt nagy sírás az oktatóktól vagy szokás szerint "beírják oszt' jóvan"."

Vagy emelik az árakat.

2013. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Azt írtad, hogy örülnél ha rád már nem lenne érvényes. Ebből arra következtettem, hogy téged negatívan érintene valamilyen okból, ha rád is érvényes lenne.

Ha nem így van, akkor bocsánat, hogy feltartottalak.

Egyébként pont most mondták a tévében a híradóban, hogy akik most végzik a tanfolyamot, rájuk már érvényes.

2013. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem :) De azt írtam, hogy "...örülnék, ha rám már érvényes lenne!" Igazából lényegtelen :)

A Híradóról lemaradtam, köszi az infót!

Tehát örülök :)))))

2013. aug. 15. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
lényegtelen számodra XDXD akkor sok sikert az 1 évnyi vezetéshez az oktatóval én alig bírtam ki a 30 órát még jó hogy nekem már megvan belőle igencsak megvesznék ezen meg hogy mennyi lesz az ára phhh na szóval kemény lesz
2013. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatid vannak, és még pénzed sincs...Van ez így.
2013. aug. 17. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs rossz tapasztalatom most raktam le ugyan annál az oktatónál a motorjogsit is csak kocsiból a 20-ik órák után már unalmasak voltak az utak mert bejártuk már az egész várost ezért írtam hogy unalmas meg azért nem adnék ki most nem tudom hogy mennyibe kerül de én annó nekem 120ezer forintba került.És abban igazad van hogy még nincs elég pénzem egy mocit venni :D de lesz!Majd meglátod te is amikor már bejártátok az útvonalakat hogy meg fogod unni.sok sikert a vezetéshez
2013. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!