Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tud közlekedni egy...

Hogyan tud közlekedni egy ember idegenként pesten?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 16:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Holnap lesz osg.
2013. szept. 6. 22:34
 12/18 kovpet ***** válasza:

"MEg szüleim mondják hogy egyedül ne menjek mert mindenhol kirabolnak, leütnek stb."


Ez nem igaz. Vigyázni persze sosem árt, de messze nem ilyen rossz a helyzet.

2013. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Talán ha a "tömegközlekedés" témakörbe teszed a kérdést, vagy leírtad volna, BKV-val közlekednél, akkor nem koptatom a klaviatúrát feleslegesen!

:(

2013. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bocsi :/
2013. szept. 7. 16:46
 15/18 anonim válasza:

Dupla figyelmeztetés! Mindig legyen nálad a bérleted, vagy buszjegy. Keményen büntetik 16000/tizenhatezer ft a bünti.

De vannak olyan buszjáratok ahol csak az első ajtónál a vezetőnél lehet felszállni. Ha nincs jegyed,/bérleted nem engednek felszállni.Jó tanács kerüld a hangos társaságot/különösen a nem a nyáron lebarnult embereket!!/talán érted kikre céloztam/ ezek általában fiuk, v. férfiak, ha megakarnak állítani Ne áll meg!! Ha kérdeznek valamit annyit válaszolj hogy Nem tudom! Ezt is csak menet közben! Jól írták 8 ker, 9 kerület tanácsos elkerülni! Ha hangoskodnak a járművön nézzél kifelé az ablakon, nem szabad szóba állni velük.

Igen. Szüleid jól mondják, de kettesben is lehet bajba kerülni. Nem ijesztgetni akarlak, de most, ma mondta a rádió hírek, óvatosan közlekedjenek a gyerekek,mert ismét gyermekrablás ütötte fel a fejét.

Ha megáll melletted egy autó, sipirc tovább Nem szóba állni!!!

Én is most hívtam fel a rokon figyelmét akinek 15 éves fia van, hogy ismét intse figyelemre a gyereket.

Olvastam, hogy 15 éves vagy, végül is mindegy , hogy fiú..v. lány vagy ne legyél közvetlen, ne fogadj el senkitől semmit!! Legyél nagyon óvatos!!Ha figyelmes vagy és talpraesett akkor semmivel sem veszélyesebb Budapest, mint más városok. A megállókba míg várod a járműt vegyül el a tömegbe, ne ácsorog egyedül akkor, ha gyanús alakokat látsz magad körül./nem az idény nyáron barnult le embereket látsz!

Remélem kellemesen fogod érezni magad itt a fővárosban, és kellemes élményekkel térsz haza.

2013. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2013. szept. 13. 21:43
 17/18 A kérdező kommentje:
De végülis nem voltam, majd máskor :)
2013. szept. 13. 21:43
 18/18 anonim válasza:
Gyalog v. autóval nem mindegy. De kérdez és olvas. De előtte én térképet néznék. Sőt lehet kapni sok helyen újságárusoknál pici Budapest térképet én vennék és azzal tökéletesen bárhova!!!
2013. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!