Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán mit mond a...

Forgalmi vizsgán mit mond a vizsgabiztos, ha megbuktam?

Figyelt kérdés
Ha elkövettem valami hibát, egyszer csak szól, hogy "álljon meg, megbukott"? Vagy hogy képzeljem el?
2013. nov. 23. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos Péter úr, ez most nem sikerült.

Átnyújtja a kiértékelőlapot, kérem itt írja alá

További szép napot

2013. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

A következő alkalmas helyen legyen szíves félreállni, és cseréljen helyet az oktatóval. Ez a vizsga most sajnos sikertelen, mert <indoklás>


Kb ennyit mond.

2013. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%

Nekem úgy volt, hogy nagyon izgultam, tenyerem meg is izzadt, meg a hónaljam is, pedig tisztában voltam vele, hogy nem bukhatok meg, mert jobban vezettem jogsi nélkül is, mint akinek több éve van jogsija.

Aggodalmam teljesen felesleges volt, hisz hibátlanra vizsgáztam forgalomból is.

Sofőrnek születtem.

2013. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt a szép történetet, épp csak a kérdésre nem válaszoltál ;)


És igen nagyjából azt mondja amit a 2-s leírt. Szóról szóra nem emlékszem, de valahogy így volt nálam: akkor most keressünk egy helyet ahol le tud állni és cseréljen helyet az oktatóval. Majd miután ez megtörtént megkérdezte tőlem, hogy tudom-e, hogy mit rontottam el (de az mindegy volt, hogy tudom-e). Nagyjából ennyi, amikor mondta, hogy cseréljünk helyet az oktatóval, akkor már tudtam, hogy meghágtak... És hidd el én is már tudtam vezetni jogsi előtt (rutinon az oktatónak szinte nem is kellet hozzá szólnia a vezetésemhez, úgy csináltam mindent) pont ez volt a baj... rutinból kezdtem el csinálni, úgy mentem mint a többiek...

2013. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbukni nem csak helycserés támadással lehet, hanem vonások begyűjtésével is. Tudok olyanról, aki a telepen bent bukott. Előbb csatolta ki az övet, s csak az után állította le a motort. A vizsgának akkor van vége, ha már rendben kiszálltatok a kocsiból, s a vizsgabiztos elköszönt. Sajnos sokan csalódnak, mert az hiszik, hogy sikerült a vizsga, de a vonások miatt mégsem.
2013. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!