Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra lesz bevezetve az a...

Mikorra lesz bevezetve az a rendszer hogy 21 éves kortól lehet jogsi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem szeretnék bele esni ebbe a rendszerbe, de azt mondták jövőre az a mocskos zsidó bevezeti. Ez felháborító amit művel.
2008. júl. 12. 18:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Lehet igazad van, de 15 évesen én a helyedben még mondanék senkire sem olyat, hogy mocskos zsidó. Majd ha lesz saját értékrended akkor igen, de addig csak azt mondod amit hallasz másoktól...
2008. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem azt amit hallok másoktól, csak boltunk van, és olyan húzásai vannak hogy már csomagolópapír adót kell fizetni meg ilyenek, attól hogy 15 éves vagyok annyit tudok hogy miért, hogy minél több pénzt húzzon ki az ország zsebéből. ilyen volt a vizit díj, a ruha, fehérnemű adó. senkitől nem hallom, a tv-be mondják. ennyi.. bocsi de nem volt hasznos.
2008. júl. 12. 18:40
 3/27 anonim válasza:
72%
Ha normális választ akarsz normális kérdést tegyél fel, mert van akit ezzel nagyon megsértesz, és még ha tudná a választ se írná ide neked.
2008. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan rémhír, mint az hogy majd alkoholt se adnak el 21 éves kor alatt! Ez nem Amerika! Magyarországon a 18. év a felnőttkor határa!
2008. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
67%

Igazán leirhatnád, hogy melyik az a tv csatorna amelyiknek minden szava szentírás. A szüleid pontosan mennyi csomagolópapír adót fizetnek? /Tudomásom szerint a termék gyártói fizetik ezt az adót, nem a boltosok./

A féligazság másik felét is észre kell venni,de két féligazság még nem egy egész.

Érdekelne, hogy pontosan milyen hátrányokban volt részed a csomagolópapír adója miatt?

Gondolkozz, mielőtt vádaskodsz.

2008. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ne vszínű h.nálunk ezt bevezetik,úgyhogy sztem nem aggódj:-)
2008. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
Szerintem sem valószínű h bevezetik. Sőt, ha 1 kicsit nyugatra tekintünk az alkoholt és a dohányárut már 16 év alatt is kiadják. Szóval szerintem nem kell izgulnod.
2008. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kislány az első válaszoló vagyok!:D miért nem válaszolsz a többiek kérdésére?
2008. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Amerikában tudtommal már 16 éves kortól lehet autót vezetni, de alkoholt/dohányt venni csak 21 éves kortól! De az itthoni helyzetre visszatérve, hülyeség is meg nem is. Baromság, mert eddig működött a dolog (18 éves kor a határ), viszont lehet jó lesz, mert talán kevesebb lesz a friss jogsis Schumacher
2008. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kérdést, ebben a formában nem a Közlekedés kategóriában kellett volna feltenned!
2008. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!